1 2 10 / 11 POSTS
Presidenti i Sllovenisë sot në Kosovë

Presidenti i Sllovenisë sot në Kosovë

Presidenti i Sllovenisë Borut Pahor do të qëndrojë për një vizitë në Kosovë. Presidenti Pahor do të takohet me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. ...
Prishtinë: Dy të arrestuar për armë dhe drogë

Prishtinë: Dy të arrestuar për armë dhe drogë

Në rrugën 'Enver Maloku' në Prishtinë, të dielën janë arrestuar dy të dyshuar pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre, është gjetur dhe konfisku ...
Mehmet Kraja: Kosova ka nevojë për më shumë idealizëm (Video)

Mehmet Kraja: Kosova ka nevojë për më shumë idealizëm (Video)

Akademik Mehmet Kraja vlerëson se 10-vjetori i pavarësisë së Kosovës është një moment i mirë për të parë çfarë është arritur nga idealet për liri dhe ...
MPJ: ‘Tërheqja’ e njohjeve, propagandë e Serbisë

MPJ: ‘Tërheqja’ e njohjeve, propagandë e Serbisë

Ministria e Punëve të Jashtme thotë se nuk ka indikacione për tërheqje të njohjes nga Çekia. Sipas MPJ-së, informacionet për tërheqje të njohjeve janë ...
1 2 10 / 11 POSTS