1 2 10 / 12 POSTS
Piramidat e mahnitshme nubiane (Video)

Piramidat e mahnitshme nubiane (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=hF4n_WGFqmw ...
Përleshje me armë në Prishtinë

Përleshje me armë në Prishtinë

Pas një fjalosje që ka ndodhur rreth orës 17:10 të premten në Prishtinë, ka pasur edhe të shtëna më armë. Në rr. ‘Nazim Gafurri’ në Prishtinë gjatë ...
Policia jep detaje për vdekjen e nxënësit në Suharekë

Policia jep detaje për vdekjen e nxënësit në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se nxënësi që ka vdekur dej në rrethana të dyshimta, nuk ka pasur në trup shenja të dhunës. Bëhet e ditur se trupi i të ...
Vetëvendosje kujton 10 shkurtin: Krimi nuk vjetrohet, Lëvizja nuk ndalet

Vetëvendosje kujton 10 shkurtin: Krimi nuk vjetrohet, Lëvizja nuk ndalet

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar disa aktivitete, me rastin 11 vjetorit të protestës së 10 shkurtit, në të cilën mbetën të vrarë Mon Balaj e Arbe ...
Grabitësit si në filma, marrin mbi 20 milionë euro në makinën me para

Grabitësit si në filma, marrin mbi 20 milionë euro në makinën me para

Grabitës që paraqitën si hidraulikë i rrëmbyen vajzën një shoferi që merrej me transportin e parave të gatshme dhe kërkuan mjetin transportues si shpë ...
Gjykimi për rastin e ‘veturave të EULEX-it’ i nisur më 2015, kthehet në ‘zero’

Gjykimi për rastin e ‘veturave të EULEX-it’ i nisur më 2015, kthehet në ‘zero’

Tre vjet janë bërë që kur ka filluar procesi gjyqësor ndaj 27 aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje, të akuzuar për djegien e veturave të EULEX-it në v ...
1 2 10 / 12 POSTS