1 2 10 / 12 POSTS
Avni Arifi emërohet përfaqësues i Qeverisë së Kosovës në dialog me Serbinë

Avni Arifi emërohet përfaqësues i Qeverisë së Kosovës në dialog me Serbinë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në mbledhjen e Qeverisë të mbajtur të premten, ka thënë se tashmë ka ardhur koha e fazës finale të dialogut ...
Morena Taraku prezanton veturën e saj luksoze (Foto)

Morena Taraku prezanton veturën e saj luksoze (Foto)

Luksi i saj nuk njeh kufi... Se Morena Taraku po bënë jetë për qejfi, këtë mund ta dini të gjithë. Ndonëse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë proj ...
Djemtë e OTR nxjerrin foto lakuriq të Encës, të pasmet e saj do ju heqin trurin (Foto)

Djemtë e OTR nxjerrin foto lakuriq të Encës, të pasmet e saj do ju heqin trurin (Foto)

Dihet tashmë që Enca nuk i ka marrëdhëniet e mira me grupin 'OTR' pas largimit dhe sherrit me Noizyn që bëri bujë vitin e kaluar, megjithatë veprimi i ...
Arrihet marrëveshja për koalicion të madh në Gjermani

Arrihet marrëveshja për koalicion të madh në Gjermani

Pas një takimi maratonik prej gati 24 orësh u kutmua vendimi për marrëveshjen. Kancelarja Merkel mbetet në këtë post. Liderët e partive të Unionit ...
1 2 10 / 12 POSTS