Ja si e grushtojnë Tarkani dhe Nazimi Agron Mustafën (Video)

Ja si e grushtojnë Tarkani dhe Nazimi Agron Mustafën (Video)

Videon të cilën po e plasojmë përmban pamje të tmerrshme nga grushtimi që i bëjnë Avni Berisha, i ashtuquajtur Tarkani dhe drejtori për Krime Ekonomik ...
Ekskluzive: Mozzik e Getinjo u larguan nga “On Records”, ish-menaxheri Elshani thotë se ata do të përballen me ligjin

Ekskluzive: Mozzik e Getinjo u larguan nga “On Records”, ish-menaxheri Elshani thotë se ata do të përballen me ligjin

Vetëm pak minuta më parë reperi i njohur Getinjo përmes një postimi të bërë në llogarinë e tij në Instagram, lajmëroi të gjithë fansat e tij se ai dhe ...
Bërnabiq: Kemi shansin për zgjidhje afatgjate për Kosovën këtë vit – përndryshe duhet të presim dekada me radhë

Bërnabiq: Kemi shansin për zgjidhje afatgjate për Kosovën këtë vit – përndryshe duhet të presim dekada me radhë

Kryeministrja serbe, Ana Bërnabiq, ka thënë se viti 2018 është viti kur mund të gjendet zgjidhja afatgjate për Kosovën. Këto fjalë i ka thënë gjatë ...
Ligji i ri i komunikacionit në Kosovë: Dënimet shkojnë deri në 900 euro (Dokument)

Ligji i ri i komunikacionit në Kosovë: Dënimet shkojnë deri në 900 euro (Dokument)

Nga 1 janari ka hyrë në fuqi Ligji i ri për Kundërvajtje në Trafik. Sipas këtij ligji, Policia e Kosovës varësisht nga shkeljet që bëhen. Sipas Li ...
Arsyeja e largimit të trurit nga Shqipëria – ekonomia, siguria publike dhe institucionet e dobëta

Arsyeja e largimit të trurit nga Shqipëria – ekonomia, siguria publike dhe institucionet e dobëta

Orest Çipa, 29 vjeҫ, është shef i Sektorit të Koordinimit të 24 Njësive Administrative, që ka Bashkia e Tiranës, më e madhja në Shqipëri, me më shumë ...
A po lëkundet koalicioni?

A po lëkundet koalicioni?

Ndonëse janë partnerë në qeverisje PDK-ja, AAK-ja e Nisma po vazhdojnë të kenë qëndrime të ndryshme sa i përket Gjykatës Speciale. Përderisa lideri i ...
7 / 7 POSTS