1 2 3 24 10 / 234 POSTS
Tollovi te Bulevardi ‘Bill Clinton’

Tollovi te Bulevardi ‘Bill Clinton’

Masat për ndalimin e qarkullimit të automjeteve për të hyrë në qendër të Prishtinës e cila ka nisë së zbatuari qysh në orën 6:00 të mëngjesit nga udhë ...
Haradinaj: Po nderojmë të rënët për liri

Haradinaj: Po nderojmë të rënët për liri

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit në Prishtinë. Haradinaj tha se me këtë po shprehin respekti ...
Ndërron jetë Haradin Bala

Ndërron jetë Haradin Bala

Para pak orësh ka vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Haradin Bala. Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarët e tij. Kujtojmë se Bala, i nj ...
Vetitë e susamit (Video)

Vetitë e susamit (Video)

https://www.youtube.com/watch?v=fm3hi8pwJgA ...
Trump: Asnjë popull mbi Tokë nuk është aq i patrembur, aq i guximshëm apo i vendosur sa amerikanët

Trump: Asnjë popull mbi Tokë nuk është aq i patrembur, aq i guximshëm apo i vendosur sa amerikanët

Në fjalimin mbi gjendjen e vendit, që zgjati 1 orë e 20 minuta, presidenti i SHBA Donald Trump theksoi gjendjen e mirë ekonomike dhe bëri thirrje për ...
1 2 3 24 10 / 234 POSTS