Deputetët Kurti e Bujupi lirohen nga paraburgimi

Deputetët Kurti e Bujupi lirohen nga paraburgimi

Albin Kurti e Donika Kada –Bujupi , deputetët të Vetëvendosje janë liruar sot nga masa e paraburgimit dhe ata tash mbrohen në liri Ka përfunduar se ...
Zhvishet Rita Ora, ky është komenti i këngëtares shqiptare (Foto)

Zhvishet Rita Ora, ky është komenti i këngëtares shqiptare (Foto)

Njihet për daljet e saj që shepsh kanë qenë skandaloze e shumë të komentuara. Por, përpos paraqitjeve, Rita Ora shpesh ka zë vend në bisedat e njerëz ...
Vdes një grua në QKUK, dyshohet se piu acid

Vdes një grua në QKUK, dyshohet se piu acid

Një grua 58 vjeçare ka ndërruar jetë në rrethana ende të dyshimta në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Lajmin e ka konfirmuar, Flora Ahmeti, ...
Kritikohen pesë vendet e BE-së që s’e kanë njohur Kosovën

Kritikohen pesë vendet e BE-së që s’e kanë njohur Kosovën

Ish-përfaqësuesi i Lartë i OKB-së për Bosnje-Hercegovinën, Christian Schwarz-Schilling, kritikon pesaë vendet e anëtare të BE-së nuk e kanë njohur Kos ...
Prokurori Gashi kërkon dënimin e deputetëve të Vetëvendosjes

Prokurori Gashi kërkon dënimin e deputetëve të Vetëvendosjes

Prokurori Valdet Gashi në fjalën përfundimtare në gjykimin e katër deputetëve të Vetëvendosjes, tha se nga video-incizimet është vërtetuar se Albin Ku ...
8 / 8 POSTS