1 2 10 / 12 POSTS
Filmat horror, ja pse duhet t’i shikoni! (Video)

Filmat horror, ja pse duhet t’i shikoni! (Video)

Nëse jeni në mesin e personave që iu pëlqejnë filmat e frikshëm, atëherë kemi disa lajme të mira për ju. Një studim i kryer nga Universiteti Westmi ...
Kida feston ditëlindjen, mësoni sa vjet bën ajo (Foto)

Kida feston ditëlindjen, mësoni sa vjet bën ajo (Foto)

Me zërin e saj të ëmbël, ajo shumë shpejt arriti të bëhet njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend, ndonëse në moshë të re. Bëhet fjalë për këngë ...
Shtëpi si kjo nuk keni parë, ajo është prap (Video)

Shtëpi si kjo nuk keni parë, ajo është prap (Video)

Një shtëpi e përmbysur në kryeqytetin e Turqisë, Ankara, e cila është ndërtuar nga një sipërmarrës dhe ka kushtuar thuajse sa një vilë, synon të vizit ...
Bashkëshorti i ambasadores amerikane në OKB, me origjinë shqiptare (Video)

Bashkëshorti i ambasadores amerikane në OKB, me origjinë shqiptare (Video)

​Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në OKB, Nikki Haley, deklaroi se Uashingtoni po përpiqet fort që të gjitha vendet ta njohin Kosovën në Kombet e B ...
Adelina Tahiri me një pozë joshëse shfaq linjat atraktive (Foto)

Adelina Tahiri me një pozë joshëse shfaq linjat atraktive (Foto)

Këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë mjaft e përfolur kohëve të fundit në media! Ajo po flitet se është në lidhje me një 51 vjeçar, me të cilin është ...
Shënon rënie numri i vrasjeve dhe veprave penale

Shënon rënie numri i vrasjeve dhe veprave penale

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni gjatë ceremonisë përmbyllëse të fund-vitit ka folur për sfidat dhe arritjet e këtij inst ...
Ermal Mamaqi ‘turpëron’ publikisht Arbana Osmanin (Foto)

Ermal Mamaqi ‘turpëron’ publikisht Arbana Osmanin (Foto)

Aktori i humorit ka hapur arkivat... Ermal Mamaqi ka publikuar një foto nga koha kur nisën rrugëtimin e tyre në radio krah emrave që tashmë janë më ...
Kishin kryer rreth 20 vjedhje, policia arreston hajdutët në Prizren

Kishin kryer rreth 20 vjedhje, policia arreston hajdutët në Prizren

Në fshatin Lubizhdë, policia ka arritur të arrestojë dy hajdutë të cilët tash e një kohë kanë kryer rreth 20 vjedhje. 'Pas një pune hetimore janë a ...
Çollaku: Mosratifikimi i Demarkacionit, dështimi më i madh

Çollaku: Mosratifikimi i Demarkacionit, dështimi më i madh

Këshilltari i presidentit Hashim Thaçi, Bekim Çollaku ka thënë se mosratifikimi i demarkacionit është dështimi më i madh i institucioneve të Kosovës. ...
Sulm me veturë në Melburn, 13 persona janë lënduar (Foto)

Sulm me veturë në Melburn, 13 persona janë lënduar (Foto)

Policia australiane ka arrestuar dy persona pasi njëri prej tyre ka drejtuar një makinë drejt këmbësorve në qytetin Melburn. Deri më tash është rap ...
1 2 10 / 12 POSTS