Rudina bën gabim në emision, bëhet hit në internet (Video)

Rudina bën gabim në emision, bëhet hit në internet (Video)

Rudina Magjistari krejt rastësisht është shndërruar në një fenomen në rrjetet sociale. Bukuroshja është shfaqur e jashtëzakonshme në puntatën e fun ...
Në fundjavë inaugurohen edhe 14.5 km të autostradës ‘Arbën Xhaferi’

Në fundjavë inaugurohen edhe 14.5 km të autostradës ‘Arbën Xhaferi’

Ministria e Infrastrukturës bën të ditur se të premten do të inaugurohen edhe 14.5 kilometra të autostradës 'Arbën Xhaferi', që lidh Prishtinën me Shk ...
Haley: SHBA-ja do të punojë që Kosova të anëtarësohet në OKB

Haley: SHBA-ja do të punojë që Kosova të anëtarësohet në OKB

Nën organizimin e Konsullatës së Përgjithshme të Republikës së Kosovës në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Odës Ekonomike Amerikane n ...
Hardinaj në KEK: Po i vuajmë pasojat e mos punës në të kaluarën

Hardinaj në KEK: Po i vuajmë pasojat e mos punës në të kaluarën

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar në orët e hershme të mëngjesit, Korporatën Energjetike të Kosovës, ku është njoftu ...
4 / 4 POSTS