Ja sa kanë paguar qytetarët e Kosovës rrymë për veriun

Ja sa kanë paguar qytetarët e Kosovës rrymë për veriun

Gjatë një raportimi në Komisionin për të Drejtat e Njeriut, kryesuesi i Bordit të Zyrës së Rregullatorit për Energji (ZRRE), Arsim Janova ka thënë se ...
E pabesueshme, Ylberi shfaqet për 9 orë në këtë vend (Video)

E pabesueshme, Ylberi shfaqet për 9 orë në këtë vend (Video)

Një ylber është shfaqur në qiell dhe ka mahnitur të gjithë banorët e zonës për nëntë orë. Thuhet se ky është ylberi më i gjatë në botë, i cili ish ...
Nuk do ta besoni sa vite i ka Mehmet Kosova

Nuk do ta besoni sa vite i ka Mehmet Kosova

Kenan Imirzalıoğlu është aktori që rrëmbeu zemra të shumë femrave, si shkak të pamjes tërheqëse që ka. Roli i tij si Mehmet Kosova në serialin e famsh ...
Lori bëhet gati për festat e fundvitit, mbresëlënëse me këtë paraqitje (Foto)

Lori bëhet gati për festat e fundvitit, mbresëlënëse me këtë paraqitje (Foto)

Loreta Kaçka e njohur në publik si Lori është artiste shumë e dashur për publikun. Shquhet për elegancën në çdo paraqitje publike dhe për atë që çd ...
Hidhet tymuese brenda Kuvendit të Shqipërisë, zgjidhet prokurori i përkohshëm (Video)

Hidhet tymuese brenda Kuvendit të Shqipërisë, zgjidhet prokurori i përkohshëm (Video)

Tymuese janë hedhur jashtë dhe brenda sallës së Kuvendit të Shqipërisë. Ndërsa jashtë po protestojnë PD me aleatët, brenda në Kuvend është votuar ...
Ilir Berani rikujton hitin ‘Shko’ të Adelina Ismailit (Video)

Ilir Berani rikujton hitin ‘Shko’ të Adelina Ismailit (Video)

Përmes një postimi në Facebook, kompozitori Ilir Berani ka kujtuar hitin e Adelina Ismailit, 'Shko'. Balada e realizuar në vitin 1996 është një pre ...
Labi feston ditëlindjen, ja sa vjet i bën ai (Foto)

Labi feston ditëlindjen, ja sa vjet i bën ai (Foto)

Këngëtari i njohur dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri, feston sot ditëlindjen e 38-të. Përmes një postimi në rrje ...
Fitorja e Gani Dreshajt e dobëson AAK-në në Kuvendin e Kosovës

Fitorja e Gani Dreshajt e dobëson AAK-në në Kuvendin e Kosovës

Rezultatet preliminare të KQZ-së për rivotim në Istog për kryetar të komunës, kanë nxjerrë fitues kandidatin e AAK-së, Gani Dreshaj, i cili ishte në g ...
Rakiq: Po të ishte OJQ, për AKS-në nuk do të kishte marrëveshje në Bruksel

Rakiq: Po të ishte OJQ, për AKS-në nuk do të kishte marrëveshje në Bruksel

Goran Rakiq, prefekt i Mitrovcës Veriore ka thënë se për krijimin e Asociacionit e Komunave Serbe për të cilin Prishtina detyrimin e ka marrë me marrë ...
Haradinaj udhëton për në Bruksel

Haradinaj udhëton për në Bruksel

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj do të udhëtojë sot për në Bruksel ku do të marrë pjesë në një takim jo formal me kryeministrat e vendeve të Ba ...
10 / 10 POSTS