Ja kur mblidhet Këshilli i Përgjithshëm i VV-së

Ja kur mblidhet Këshilli i Përgjithshëm i VV-së

Vetëvendosje ka konfirmuar se të dielën do të mbajë mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm. 'Duke pasur parasysh obligimet statutore dhe kërkesat e ...
Eni Koçi sjellë ‘Shi bie në Tiranë’ në duet me Genc Prelvukajn (Video)

Eni Koçi sjellë ‘Shi bie në Tiranë’ në duet me Genc Prelvukajn (Video)

Këngëtarja atraktive, Eni Koçi, ka publikuar projektin e ri. 'Shi bie në Tiranë', titullohet projekti i këngëtares në bashkëpunim me reperin Genc P ...
Bëhuni gati! Nita Latifi po vjen ‘vet’ (Foto)

Bëhuni gati! Nita Latifi po vjen ‘vet’ (Foto)

Këngëtarja e njohur Nita Latifi, më në fund ka vendosur të publikojë projektin e saj më të ri solo. Nita ka përgatitur këngën e saj më të re, e cil ...
Lë veturën në autolarje, ia merr një i panjohur duke u prezantuar si i afërm

Lë veturën në autolarje, ia merr një i panjohur duke u prezantuar si i afërm

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se është vjedhur një veturë dje në Ferizaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30. Ank ...
Haradinaj: Shumë turizëm, dje tre ministra në Paris

Haradinaj: Shumë turizëm, dje tre ministra në Paris

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj me të ardhur në qeveri ka pasur vërejtje për ministrat e tij të cilët kanë munguar në seancë. 'Nëse një mi ...
Gjykata vendos për njeriun që pranonte gjykim veç me ligje të Allahut

Gjykata vendos për njeriun që pranonte gjykim veç me ligje të Allahut

Gjykata në Prishtinë shpalli sot vendimin e saj për të akuzuarin për terrorizëm Artan Kadriu. Trupi gjykues në krye me gjyqtaren Valbona Selimi shp ...
Pas krizës me qymyr, rryma pritet të shtrenjtohet

Pas krizës me qymyr, rryma pritet të shtrenjtohet

Energjia elektrike mund të shtrenjtohet për rreth 20 për qind, nëse furnizimi vazhdon të mbulohet nga importi, thonë zyrtarë të Zyrës së Rregullatorit ...
7 / 7 POSTS