Zaev: Do të ketë hetim ndërkombëtar për rastin ‘Kumanova’

Zaev: Do të ketë hetim ndërkombëtar për rastin ‘Kumanova’

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, ka thënë se rastin 'Kumanova' nuk e ka provokuar as ai vet e as kryeministri i Kosovës. Në një konferencë pë ...
‘Gylseren’ kapet mat me të dashurin e ri, ai është shumë i bukur (Foto)

‘Gylseren’ kapet mat me të dashurin e ri, ai është shumë i bukur (Foto)

Nurgul Yesilcay konsiderohet ndër aktoret më të bukura turke, e cila edhe pse në moshë ende e mban një titull të tillë. Ajo ishte e martuar dhe nga ...
Hahn: Normalizimi me Kosovën, kusht i Serbisë drejt BE-së

Hahn: Normalizimi me Kosovën, kusht i Serbisë drejt BE-së

Bashkimi Evropian të hënën hapi kapituj të rinj në bisedimet e saj të anëtarësimit me Malin e Zi dhe Serbinë, vende këto për të cilat shefi i Komision ...
Zaev: I lumtur që jam kryeministri i parë maqedonas që vizitoj Kosovën

Zaev: I lumtur që jam kryeministri i parë maqedonas që vizitoj Kosovën

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, ka arritur në Kosovë ku ka zhvilluar një takim me kryeministrin Haradinaj. Pas takimit, Zaev ka shkruar në F ...
Ryva dhe Shkenda ndërrojnë veshjet gjatë xhirimeve (Foto)

Ryva dhe Shkenda ndërrojnë veshjet gjatë xhirimeve (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi në tepihun e kuq të Party-t u shfaq madhështore me një fustan të kaltër, ndërsa Shkenda Dubova u shfaq tejet tër ...
Demarkacioni nuk procedohet pa u siguruar votat

Demarkacioni nuk procedohet pa u siguruar votat

Marrëveshja për Demarkacionin me Malin e Zi nuk do të procedohet në seancë të Kuvendit pa u siguruar votat e nevojshme të deputetëve. Partia më e madh ...
Zaev arrin në Kosovë, pritet me nderime nga Haradinaj

Zaev arrin në Kosovë, pritet me nderime nga Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim kryeministrin e Maqedonisë, Zoran Zaev. Për nder të kryeministrit maqedonas është rreshtuar edhe gar ...
7 / 7 POSTS