1 215 / 15 POSTS
Hoxha: Marrëdhëniet e Kosovës me Izraelin janë të shkëlqyera

Hoxha: Marrëdhëniet e Kosovës me Izraelin janë të shkëlqyera

Ministrja e Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha javën e kaluar ka vizituar një shtet që nuk e ka njohur Kosovën, por që është i interesuar ta ndihmoj ...
Haradinaj thotë s’ka marrë njoftim zyrtar se është hequr nga lista e INTERPOL-it

Haradinaj thotë s’ka marrë njoftim zyrtar se është hequr nga lista e INTERPOL-it

Kryeministri Ramush Haradinaj, nuk ka marrë njoftim zyrtar se është hequr nga lista e INTERPOL-it. I pyetur nga Ekonomia Online për raportimet në m ...
Mëngjeset e javës tjetër me ngrica – kujdes në komunikacion

Mëngjeset e javës tjetër me ngrica – kujdes në komunikacion

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe sot do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu të intensitetit mesatar, kurse në viset mal ...
Spitalet pa barna

Spitalet pa barna

Institucionet publike shëndetësore vazhdojnë të përballen me mungesë barnash nga lista esenciale, si dhe të materialit shpenzues të nevojshëm për traj ...
Hidhet shorti, ja grupet per Botërorin ‘Rusia’ 2018 (Foto)

Hidhet shorti, ja grupet per Botërorin ‘Rusia’ 2018 (Foto)

Garat Evropiane shpesh herë kanë ditur të hedhin në një Grup skuadra të mëdha, por nuk ndodhi kështu në shortin e Kupës së Botës 2018. Shorti i hed ...
1 215 / 15 POSTS