1 2 3 4 113 20 / 1123 POSTS
Mustafa: Qendrat kriminale manipuluan me votat në Istog

Mustafa: Qendrat kriminale manipuluan me votat në Istog

Lidhja Demokratike e Kosovës i është drejtuar Gjykatës Supreme me kërkesën që të mos përsëritet votimi për kryetar të komunës së Istogut. Pas numërimi ...
Kosova me më së paku kursime në rajon?

Kosova me më së paku kursime në rajon?

Në 10 bankat komerciale që veprojnë në Kosovë, vlera e kursimeve apo depozitave të klientëve, ka arriturmbi 3 miliardë euro. Sipas raportit të Bank ...
Poni e bukur dhe me shumë stil (Foto)

Poni e bukur dhe me shumë stil (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Poni ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë ajo është aktive në mbrëmje të ndryshm ...
Zbulim i papritur i shkencëtarëve: Kjo gjendje e trupit mund të shërojë, por edhe të shkaktojë kancer!

Zbulim i papritur i shkencëtarëve: Kjo gjendje e trupit mund të shërojë, por edhe të shkaktojë kancer!

Zbulim i papritur i shkencëtarëve: Kjo gjendje e trupit mund të shërojë, por edhe të shkaktojë kancer! Edhe një dëshmi që ndryshimet e caktuara në ...
Naser Rafuna gjen sozinë e tij (Foto)

Naser Rafuna gjen sozinë e tij (Foto)

Një person diku në botë është identik me Rafunën , dihet edhe nacionaliteti i tij Naser Rafuna njihet për shumë role komike me anë të të cilave ësht ...
Ja pse duhet të shihni filma horror (Video)

Ja pse duhet të shihni filma horror (Video)

Nëse jeni në mesin e personave që iu pëlqejnë filmat e frikshëm, atëherë kemi disa lajme të mira për ju. Për t'i kuptuar ato lajme atëher ndiqeni s ...
Orkestra e Parë e Perimeve (Video)

Orkestra e Parë e Perimeve (Video)

Orkestra e Parë e Perimeve e Vjenës (Das Erste ëiener Gemüseorchester) është një grup i muzikantëve, piktorëve, shkrimtarëve dhe artistëve tjerë, i ci ...
Vjen sot në Tiranë, Emeli Sande bie pre e grabitësve

Vjen sot në Tiranë, Emeli Sande bie pre e grabitësve

Këngëtarja britanike me famë botërore Emeli Sande, që sonte do të jetë në Tiranë, i kanë vjedhur 300 mijë Paund nga llogaria bankare. Sipas mediave ...
TV Kroat: Piu helm, Sllobodan Praljak vdes në Hagë i akuzuari për krime lufte (Video)

TV Kroat: Piu helm, Sllobodan Praljak vdes në Hagë i akuzuari për krime lufte (Video)

Televizioni kroat ka raportuar se ish-komandanti i kroatëve të Bosnjës, Sllobodan Praljak, ka vdekur, qartasi, pasi ka pirë helm në Gjykatën për krime ...
UNDP: Kthimi i luftëtarëve nga Siria, sfidë e madhe për Kosovën (Video)

UNDP: Kthimi i luftëtarëve nga Siria, sfidë e madhe për Kosovën (Video)

Kosova do të përballet me sfida në momentin kur luftëtarët kosovarë do të fillojnë të kthehen nga frontet e luftës, thuhet në një raport të Programit ...
1 2 3 4 113 20 / 1123 POSTS