1 111 112 1131123 / 1123 POSTS
Tetë të vrarë nga ‘sulmi terrorist’ në Nju Jork

Tetë të vrarë nga ‘sulmi terrorist’ në Nju Jork

Kryebashkiaku i Nju Jorkut, Bill de Blasio, tha se 8 njerëz janë vrarë kur një kamion ka goditur kalimtarët në një zonë çiklistësh në lagjen Manhattan ...
Salcë e shëndetshme për sanduicë

Salcë e shëndetshme për sanduicë

U është mërzitur mëngjesi klasik? Provoni e shtoni mëngjesit tuaj këtë kombinim interesant salce dhe shijoni një vakt tërësisht ndryshe. Udhëzimet ...
Chris Brown lanson albumin e ri me 45 këngë (Audio)

Chris Brown lanson albumin e ri me 45 këngë (Audio)

Pasi i prezantoi tri këngë të reja, Chris Brown tashmë e ka lansuar edhe albumin e shumëpritur, 'Heartbreak on a Full Moon', i cili përmban plot 45 kë ...
1 111 112 1131123 / 1123 POSTS