1 2 3 7 10 / 70 POSTS
Trump uron shqiptarët: Jemi bashkë me ju në këtë ditë të veçantë

Trump uron shqiptarët: Jemi bashkë me ju në këtë ditë të veçantë

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka marrë një mesazh urimi nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, në 105 vjetorin e pav ...
Arrestohen Albin Kurti dhe Donika Kadaj-Bujupi

Arrestohen Albin Kurti dhe Donika Kadaj-Bujupi

Policia e Kosovës ka arrestuar sot në mbrëmje deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti e Donika Kadaj. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësj ...
Baby G bën gjeste aspak të hijeshme (Foto)

Baby G bën gjeste aspak të hijeshme (Foto)

Baby G është një nga këngëtaret më të përfolura të verës që lamë pas. Largimi i saj nga label-i ku edhe nisi karrierën u komentua jashtëzakonish ...
Barcelona rreshtohet pas Eriksenit

Barcelona rreshtohet pas Eriksenit

Gjiganti spanjoll, Barcelona është rreshtuar pas një transferimi për mesfushorin e Tottenham Hotspur, Christian Eriksen. Barcelona është në kërki ...
Cilat janë ato gjëra që e frikësojnë së tepërmi një bebe?

Cilat janë ato gjëra që e frikësojnë së tepërmi një bebe?

Shumë herë ndodhë që prindërit dhe familjarët t’i bëjnë këto veprime apo gabim, pa dijeninë se janë duke ua futur frikën në palcë foshnjave të porsa ...
Rebusi i ‘Titanikut’ merr më në fund një përgjigje

Rebusi i ‘Titanikut’ merr më në fund një përgjigje

Ajo është pyetja '100 milionëshe' që ka kapluar cilindo që e ka parë qoftë edhe një herë të vetme filmin 'Titanik'. Qofshin të rinjtë apo të vj ...
Thjeshtësia dhe rregullat e nënave të lumtura

Thjeshtësia dhe rregullat e nënave të lumtura

Janë të lumtura, të qeta, dhe gëzojnë kohën me fëmijët e tyre. Dhe nëse jeni duke u pyetur nëse jetojnë në këtë … planet, përgjigjja është po. Ato ...
E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (Foto)

E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve (Foto)

Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në fytyrë dhe trup, por jo gjith ...
Këto perime janë shumë më të shëndetshme kur janë të ziera

Këto perime janë shumë më të shëndetshme kur janë të ziera

Duhet konsumuar perime të ndryshme të cilat i përgatisim në mënyra të ndryshme, ndërkaq disa janë më të shëndetshme të hahen të ziera sesa të fres ...
Premierë: Vjen ‘Jena Pa’ nga Mc Kresha dhe Offchestra (Video)

Premierë: Vjen ‘Jena Pa’ nga Mc Kresha dhe Offchestra (Video)

Aanëtari i 'PINT', Mc Kresha është mysafir i projektit të Offchestras. Për muzikën është përkujdesur Faruk Banjska, kurse teksti është shkruar ng ...
1 2 3 7 10 / 70 POSTS