1 2 3 4 10 / 39 POSTS
Policia jep detaje për sulmin me bombë ndaj pjesëtarëve të FSK-së

Policia jep detaje për sulmin me bombë ndaj pjesëtarëve të FSK-së

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me shpërthimet me mjete eksploduese në shtëpitë e pjesëtarëve të FSK-së, në Zubin Potok. Ky është njoftimi ...
‘Kosova e izoluar, me shoqërinë më të hapur’

‘Kosova e izoluar, me shoqërinë më të hapur’

Numri dy i Qeverisë së Kosovës, Enver Hoxhaj, thotë të ketë folur në Gjermani e Çeki, se si shoqëria kosovare është më e hapura në Ballkan, derisa vaz ...
Haziri: Nuk e pranojmë rezultatin në Prishtinë dhe në Dragash!

Haziri: Nuk e pranojmë rezultatin në Prishtinë dhe në Dragash!

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri ka reaguar menjëherë pas rezultateve të votave me kusht në Prishtinë, ku fitues po de ...
Pacolli vazhdon lobimin për njohjen e Kosovës

Pacolli vazhdon lobimin për njohjen e Kosovës

Në kuadër të Ministerialit 34-të të Konferencës së Frankofonisë, që po i zhvillon punimet e saj në kryeqytetin francez, në Paris ministri i Punëve të ...
Fytyra juaj tregon nëse keni këtë sëmundje të rrezikshme

Fytyra juaj tregon nëse keni këtë sëmundje të rrezikshme

Çdo ndryshim i papritur në lëkurë mund t’ju japë një ide për diçka të rrezikshme në trupin tuaj. Edhe pse problemi i flokëve në fytyrë të dikujt ës ...
Haradinaj: Transformimi i FSK-së në FAK garanton sigurinë e Kosovës dhe rajonit

Haradinaj: Transformimi i FSK-së në FAK garanton sigurinë e Kosovës dhe rajonit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se transformimi i FSK-së në Forca të Armatosura të Kosovës (FAK) është proces që garanton sigurinë e ...
Gjellë me kungull të pjekur

Gjellë me kungull të pjekur

Përbërësit: 750 gr kungull 6 thelpinj hudhre 4 lugë gjelle vaj ulliri 200 gr qepë e grirë imët 80 gr selino 50 gr oriz kokërrgjatë 1.5 l lën ...
Vajza e Michael Schumacher ka një mesazh të madh për të gjithë (Foto)

Vajza e Michael Schumacher ka një mesazh të madh për të gjithë (Foto)

Vajza e kampionit të Formula 1 Michael Schumacher ka publikuar një mesazh frymëzues për babain e saj. Gina-Maria 20 vjeç ka shkruar në rrjetet sociale ...
Sulmohen me bombë shtëpitë e pjesëtarëve të FSK-së, reagon Haradinaj

Sulmohen me bombë shtëpitë e pjesëtarëve të FSK-së, reagon Haradinaj

Sulmohen me bombë shtëpitë e pjesëtarëve të FSK-së, reagon Haradinaj Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, e dënon sulmin me mjete s ...
Elezi: KQZ nesër shpallë rezultatet përfundimtare

Elezi: KQZ nesër shpallë rezultatet përfundimtare

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet që gjatë ditës së nesërme të shpallë rezultatet përfundimtarë për raundin e dytë të zgjedhjet lokale, i cili ësh ...
1 2 3 4 10 / 39 POSTS