1 2 3 7 10 / 63 POSTS
Akuzon këngëtari spanjoll: ‘Let it go’ është plagjiaturë! Paditen Demi Lovato, Idina Menzel dhe Disney (Foto)

Akuzon këngëtari spanjoll: ‘Let it go’ është plagjiaturë! Paditen Demi Lovato, Idina Menzel dhe Disney (Foto)

‘Disney’ është duke u hedhur në gjyq nga një këngëtar që pretendon se një nga këngët e tij u plagjiatura për këngën e famshme të filmit Frozen, ...
Veseli: SHBA-ja është vend i traditave frymëzuese kulturore

Veseli: SHBA-ja është vend i traditave frymëzuese kulturore

Nën patronatin e kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, është shënuar në Prishtinë, dita e falënderimeve për Shtetet e Ba ...
Çfarë ushqimesh duhet ngrënë nëse keni diarre

Çfarë ushqimesh duhet ngrënë nëse keni diarre

Diarreja është fenomen i zakonshëm. Shumica e njerëzve përjetojnë të paktën një herë apo dy herë në vit episode të diarresë, e të cilat zhduke ...
Ja çka ndodhi mbrëmë në koncertin e Gjikos (Foto)

Ja çka ndodhi mbrëmë në koncertin e Gjikos (Foto)

Reperi Gjiko është njëri nga artistët më të kërkuar shqiptar. Ai është shumë aktiv si me projekte muzikore ashtu edhe me mbrëmje muzikore në ...
Sekretet e bukurisë franceze të cilat duhet t’i aplikoni nga ky moment

Sekretet e bukurisë franceze të cilat duhet t’i aplikoni nga ky moment

Vajzat franceze gjithmonë kanë ditur të kujdesen për veten! Ato njihen për pamjen e tyre të bukur dhe stilin e veçantë. Le ta pranojmë – t ...
Zyrtare: Jaren Sina transferohet në Estoni

Zyrtare: Jaren Sina transferohet në Estoni

Reprezentuesi i Kosovës ka ndërruar ambient sa i përket skuadrave të basketbollit. Jaren Sina ka arritur marrëveshje me ekipin estonez Rapla, ...
Princ Harry fejohet për Krishtlindje

Princ Harry fejohet për Krishtlindje

Aktorja ka hequr dorë nga gjithçka që të jetë anëtarja më e re e një prej familjeve më të rëndësishme në botë. Është aluduar së fundmi një 'n ...
Fustanet më të mira të yjeve botërore (Video)

Fustanet më të mira të yjeve botërore (Video)

Është e mahnitshme të shohësh se sa shpejt ndryshon industria e modës dhe krijohen tendenca të reja. Çfarë është ‘in’ këtë sezon do të ‘dalë’ jasht ...
Diamanti rozë që prek shifrat e 30 milionë dollarëve (Video)

Diamanti rozë që prek shifrat e 30 milionë dollarëve (Video)

'The Raj Pink', një diamant rozë që nga ekspertët cilësohet si më i madhi në botë, pritet të shitet mbi 30 milionë dollarë javën e ardhshme, kur edhe ...
Carmen Di Pietro flet për marrëdhënien intime me Maradonan

Carmen Di Pietro flet për marrëdhënien intime me Maradonan

'Edhe unë' ishte hashtagu që pushtoi 'Twitter'-in pas publikimit të skandalit të regjisorit të 'Hollywood'-it, Harvey Weinstein, e që atëherë ...
1 2 3 7 10 / 63 POSTS