1 2 3 7 10 / 64 POSTS
Gashi: Procesi i investimeve strategjike do të jetë transparent

Gashi: Procesi i investimeve strategjike do të jetë transparent

Në vazhdën e mbështetjeve për detyrat e reja, ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Dardan Gashi, ka pranuar urimet e shefes së zyrës së B ...
Kjo vajzë është kaq e veçantë për Flori Mumajesin (Foto)

Kjo vajzë është kaq e veçantë për Flori Mumajesin (Foto)

Flori Mumajesi është njër ndër këngëtarët më të pëlqyer në trojet shqiptare. Projektet e tij gjithmonë arrijnë të jenë tejet të suksesshme. Janë ...
Thaçi: Kosova, shembulli i paqes dhe stabilitetit në rajon

Thaçi: Kosova, shembulli i paqes dhe stabilitetit në rajon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Kosova ka përparuar në secilën fushë, përfshirë atë ekonomike dhe se e ardhmja e saj është në BE dhe N ...
Ushqimet që luftojnë depresionin

Ushqimet që luftojnë depresionin

Depresioni dhe ankthi mund të shkaktohen nga shumë faktor duke filluar nga gjenetika deri tek mënyra juaj e jetesës. Edhe pse nuk mundeni ta ku ...
Çizmet më të popullarizuara të sezonit (Foto)

Çizmet më të popullarizuara të sezonit (Foto)

Këtë vjeshtë jemi dëshmitarë të një ndër trendët më të mëdhenj të çizmeve në disa sezone të fundit… Këto, natyrisht, janë çizmet çorape, të c ...
Shtatë shenjat e çuditshme që tregojnë se vuani nga migrena

Shtatë shenjat e çuditshme që tregojnë se vuani nga migrena

Nëse vuani nga kjo e fundit, e dini shumë mirë që termi dhimbje nuk është ai i duhuri për t'u përdorur në rastin e migrenës. Ka dy lloje dhimbje ko ...
Tifozi i Real Madridit bën tatuazh fytyrën e Sergio Ramosit, lojtari fillon ta ndjek në rrjetet sociale (Foto)

Tifozi i Real Madridit bën tatuazh fytyrën e Sergio Ramosit, lojtari fillon ta ndjek në rrjetet sociale (Foto)

Sergio Ramos, mbetet një nga më të preferuarit e tifozëve të Real Madridit. Mbrojtësi që është shumë i dhënë pas tatuazheve, ka filluar të ndjekë ...
Djemtë e Gilit po ‘çmedin’ vajzat (Foto)

Djemtë e Gilit po ‘çmedin’ vajzat (Foto)

Me këngët e saj janë argëtuar gjenerata të shumta. Këngëtarja e njohur mbahet mend për shumë hite, e tani ndonëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë ...
Shëndetësia kosovare merr mbështetja nga Roma zyrtare

Shëndetësia kosovare merr mbështetja nga Roma zyrtare

Zëvendësministri i Shëndetësisë, Ali Berisha, gjatë vizitës në Romë, është takuar me ministren e Shëndetësisë së Italisë, Beatrice Lorenzi, e cila ka ...
Transformim i ‘çmendur’  në kukull (Video)

Transformim i ‘çmendur’ në kukull (Video)

Regina George ka pyetur fansat e saj nëse dëshironin që ta shihnin në formë të kukullës dhe ata u përgjigjën njëzëri pozitivisht. Kështu, ajo f ...
1 2 3 7 10 / 64 POSTS