1 2 3 5 10 / 46 POSTS
KQZ thotë se gaboi në futjen e të dhënave në dy vendvotime, diferenca bie në 237 vota

KQZ thotë se gaboi në futjen e të dhënave në dy vendvotime, diferenca bie në 237 vota

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, përmes një njoftimit për media thotë se dëshiron të sqarojë të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës lidhur me një ...
49 milionë euro ndihma për Kosovën nga programi i mijëvjeçarit

49 milionë euro ndihma për Kosovën nga programi i mijëvjeçarit

Ndihma amerikane për Kosovën është në forma të ndryshme. Një prej tyre është edhe ajo përmes Programit të Mijëvjeçarit. Kongresisti Eliot Engel dhe zy ...
Konfirmohet koncerti i Enrique Iglesias në Tiranë, ja kur dhe ku do të performojë

Konfirmohet koncerti i Enrique Iglesias në Tiranë, ja kur dhe ku do të performojë

Ylli i muzikës botërore, Emeli Sande do të performojë për 'Natën e Bardhë' në Tiranë, Artisten e njohur pritet ta ndjekin një numër i madh adhurues të ...
Haradinaj ngushëllon aktorin Lajçi për vdekjen e vajzës

Haradinaj ngushëllon aktorin Lajçi për vdekjen e vajzës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është shprehur i pikëlluar me rastin e vdekjes së Bubulinës, vajzës së aktorit Çun Lajçi. Haradinaj, me a ...
Një i vdekur e disa të lënduar në një aksident në magjistralen Gjilan – Prishtinë

Një i vdekur e disa të lënduar në një aksident në magjistralen Gjilan – Prishtinë

Policia e Kosovës ka informuar se sot rreth orës 13:45 ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime në rrugën magjistrale Gjilan – Prishtinë, saktë në f ...
Shkëndije Mujaj provokon në Instastory (Foto)

Shkëndije Mujaj provokon në Instastory (Foto)

Provokuese si gjithmonë. Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediet rozë. Shkëndija është kom ...
Haradinaj falënderon SHBA-në për mbështetje të vazhdueshme për Kosovën

Haradinaj falënderon SHBA-në për mbështetje të vazhdueshme për Kosovën

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim zyrtarin kryesor Operues i MCC, Jonathan Nash, me të cilin bisedoi rreth lansimit të sotëm të ...
Të enjten seanca e kuvendit

Të enjten seanca e kuvendit

Kryesia e Kuvendit ka caktuar për të enjten seancën e radhës ku pritet që të diskutohet për 23 pika të rendit të ditës. Deputeti i LDK-së Armend Ze ...

Dua Lipa befasohet nga pritja në Meksikë (Video)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon me turnetë nëpër botë. Së fundi, ajo ka qëndruar në Meksikë ku vazhdimisht është e an ...
Ledri e Noizy me një projekt së bashku? (Foto)

Ledri e Noizy me një projekt së bashku? (Foto)

Një fotografi nga studioja e inçizimeve 'bam', duket se gjithçka është gati. Reperët Ledri Vula dhe Noizy, e kanë përfunduar inçizimin e këngës ...
1 2 3 5 10 / 46 POSTS