1 2 3 10 / 30 POSTS
Fillojnë punimet për rindërtimin e stadiumit të Gjilanit

Fillojnë punimet për rindërtimin e stadiumit të Gjilanit

Sot zyrtarisht është bërë inagurimi i punimeve për rindërtimin e stadiumit të Gjilanit. Zyrtarë komunal dhe shtetërorë, po ashtu edhe kreu u FFK-së ...
Edhe një rivale ‘XXL’ e Kim Kardashian (Foto 16+)

Edhe një rivale ‘XXL’ e Kim Kardashian (Foto 16+)

Tanya Love mund të jetë një konkurrente tjetër e Kim Kardashian. Posedon masat 'XXL', ku nuk heziton të postojë në instagramin e saj person ...
Dieta për parandalimin e kancerit: Ushqimet të cilat duhet t’i keni në pjatën tuaj çdo ditë

Dieta për parandalimin e kancerit: Ushqimet të cilat duhet t’i keni në pjatën tuaj çdo ditë

Kanceri, sëmundjet e zemrës dhe shtypja e lartë e gjakut mund të parandalohen duke ngrënë pemë e perime. Ekspertët shëndetësorë kanë rekomand ...
Rita Ora në të portokalltë tërheqëse (Foto)

Rita Ora në të portokalltë tërheqëse (Foto)

Ajo po e përsos pamjen e saj duke ndjekur vazhdimisht qendrat e fitnesit. Këngëtarja e famshme Rita Ora është paraqitur të enjten mbrëma në një ...
Hoxha: Jemi gati të zbatojmë rekomandimet e agjendës evropiane

Hoxha: Jemi gati të zbatojmë rekomandimet e agjendës evropiane

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, mori pjesë në promovimin e Raportit të Agjendës Evropiane të Reformave të hartuar nga grupi hulumtues ...
Çorape apo tatuazhe (Foto)

Çorape apo tatuazhe (Foto)

Nuk jeni e sigurt nëse jeni gati për ta bërë lëkurën tuaj me bojë? Gabby dhe Idan kanë sjellë diçka më të mirë. Dyqani i tyre në inter ...
Paragjellë: Djath i pjekur

Paragjellë: Djath i pjekur

Nuk ka kombinim më të mirë ushqimi sesa ai i djathit të kriposur dhe tomatinave të ëmbla. Shtojini këtij kombinimi edhe pak mjaltë dhe erëzat që doni ...
Lindsey Pelas ‘bomba’ amerikane (Foto)

Lindsey Pelas ‘bomba’ amerikane (Foto)

Lindsey Pelas është një nga modelet më të bukura dhe më atraktive amerikane. Bjondina seksi 26 vjeçare, ka modeluar për 'Playboy' dhe ka qe ...
Abrashi: Dua të jem model për tërë Kosovën, 6 drejtori për gratë

Abrashi: Dua të jem model për tërë Kosovën, 6 drejtori për gratë

Kandidati i LDK-së për kryetari i Prishtinës, Arban Abrashi ka deklaruar se vendimmarrja dhe fuqizimi janë dy shtylla kryesore përmes së cilave synojn ...
Kompjuteri i rrallë Apple del në ankand

Kompjuteri i rrallë Apple del në ankand

Një kompjuter shumë i rrallë Apple, i cili ishte kompjuteri i parë i pajisur me një mouse ka dalë në ankand për 40,000 dollarë. Kompjuteri i ...
1 2 3 10 / 30 POSTS