1 2 3 7 10 / 67 POSTS
Kur Afërdita dhe motra e saj e krahasojnë vetën me dy modelet e famshme botërore (Foto)

Kur Afërdita dhe motra e saj e krahasojnë vetën me dy modelet e famshme botërore (Foto)

Afërdita Dreshaj është njëra nga këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Ndarja e saj me Shpat Kasapin, më pas afera me Agon Amigën, lidhja e sa ...
Në Gjilan hapet fabrika e vajit ushqimor, punësohen 40 persona e synohet rritja

Në Gjilan hapet fabrika e vajit ushqimor, punësohen 40 persona e synohet rritja

Me shtypjen e këtij butoni ka nisur punën fabrika për prodhimin e vajit ushqimor në Gjilan. Kjo fabrikë, që është pjesë e kompanisë Fluidi, për fil ...
S’dihet kur vazhdojnë bisedimet me Serbinë, kërkohet rezolutë që marrëveshjet të kalojnë fillimisht në Kuvend

S’dihet kur vazhdojnë bisedimet me Serbinë, kërkohet rezolutë që marrëveshjet të kalojnë fillimisht në Kuvend

Asnjë marrëveshje nuk do të mund të ndodhë në të ardhmen mes Kosovës e Serbisë, pa u diskutuar në Kuvendin e Kosovës. Kjo do të ndodhë nëse në Kuvend ...
Ao Nang, njihuni më perlën e Tajlandës (Video)

Ao Nang, njihuni më perlën e Tajlandës (Video)

Ao Nang është qyteti më i popullarizuar dhe më i frekuentuar në Tajlandë, që po lulëzon falë plazheve me rërë të bardhë dhe ujë të pastër e të ngrohtë ...
Sangria

Sangria

Sangria është një pije tradicionale spanjolle, që me ngjyrat dhe shijen e saj të bën për vete që në gllënjkën e parë. Ne po ju sjellim një variant ...
‘Meçi Joshua-Wilder do të ndodhë më 2018’

‘Meçi Joshua-Wilder do të ndodhë më 2018’

Anthony Joshua do të përballet me Deontay Wilderin vitin e ardhshëm, ka thënë promoteri i meçeve Eddie Hearn nga Britania e Madhe që tashmë ka nisur b ...
Haradinaj priti Don Lush Gjergjin dhe Don Shan Zefin

Haradinaj priti Don Lush Gjergjin dhe Don Shan Zefin

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim përfaqësuesit e Ipeshkvisë së Kosovës, Don Lush Gjergji dhe Don Shan Zefi. Ata e uruan kry ...
Blerim Destani teston ndjekësit e tij në Instagram (Foto)

Blerim Destani teston ndjekësit e tij në Instagram (Foto)

Blerim Destani është një nga aktorët shqiptar që ka arritur të prek projekte të mëdha kinematografike. Ai shpesh është parë përkrah emrave të mëdhe ...
Demarkacioni në arbitrazh, do t’i marr Kosovës së paku 3 vite

Demarkacioni në arbitrazh, do t’i marr Kosovës së paku 3 vite

Nëse Kosova shkon në gjykatën e arbitrazhit me Malin e Zi, për çështjen e demarkacionit të kufirit, do të marrtë kohë më së paku deri në tre vite duke ...
Ja pse e pijnë urinën e lopës indianët (Video)

Ja pse e pijnë urinën e lopës indianët (Video)

Që indianët e konsiderojnë lopën si një kafshë të shenjtë dhe e nderojnë atë në shuë mënyra, kjo është një gjë që pothuajse të gjithë e dinë. Por q ...
1 2 3 7 10 / 67 POSTS