1 2 3 8 10 / 76 POSTS
Tom Morgan fluturon 25 kilometra me tullumbace (Video)

Tom Morgan fluturon 25 kilometra me tullumbace (Video)

Një britanik ka bërë diçka të pazakontë mbi qiejt e Afrikës së Jugut. Ai ka fluturuar mbi një karrige në të cilën kishte lidhur rreth 100 tullumba ...
Oppo prezanton telefonin e ri (Video)

Oppo prezanton telefonin e ri (Video)

Kompania Oppo ka prezantuar telefonin e ri F5 i cili vjen me një ekran 6-inç. Ekrani i këtij telefoni është FHD+ me rezolucion 2016x1080 pixels. Kj ...
Restauranti mahnitës nënujor ‘Subsix’ (Video)

Restauranti mahnitës nënujor ‘Subsix’ (Video)

Aftësi të madhe për të qenë pjesëtar i jetës në oqean e ka restauranti 'Subsix' që gjendet në Maldive. Ai është një vendpushim nënujor, ku mysafirë ...
Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan- Kamenicë, humb jetën një çift (Foto)

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan- Kamenicë, humb jetën një çift (Foto)

Dy persona kanë humbur jetën në aksidentin Gjilan-Kamenicë, lajmin e ka konfimruar Ismet Hashani nga Policia e Kosovës. Në aksident ishin të involv ...
Playstation 4 thyen rekord, ja sa kopje ka shitur (Video)

Playstation 4 thyen rekord, ja sa kopje ka shitur (Video)

Tremujori i dytë i vitit fiskal përfundoi më 30 shtator, për kompanitë më të mëdha që i japin publikut rezultatet e tyre financiare. Midis tyre ësh ...
Coca Cola, pse e ka kanaçen e kuqe (Video)

Coca Cola, pse e ka kanaçen e kuqe (Video)

Nëse ndonjëherë jeni zgjuar në mes të natës, dhe keni pirë Coca Cola, por më pas e keni pyetur veten se pse kanaçja e saj është ngjyrë e kuqe, atëherë ...
Kë e nxori në mes të natës nga shtëpia Bleona Qerreti (Foto)

Kë e nxori në mes të natës nga shtëpia Bleona Qerreti (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja shqiptare e cila jeton dhe bën jetën në Amerikë ajo për momentin ndodhet në Shqipëri. Bleona nuk ka bërë me dije se pse konk ...
Konfuzion rreth numrit të njohjeve

Konfuzion rreth numrit të njohjeve

Publikimet në media, fillimisht në ato serbe, se Republika e Surinamit 'ka tërhequr njohjen' ndaj Kosovës, si dhe përgjigja e Ministrisë së Punëve të ...
Udhëtimet e rrezikshme në Bangladesh (Video)

Udhëtimet e rrezikshme në Bangladesh (Video)

Udhëtimi me tren mund të jetë i mërzitshëm, megjithatë, jo për të gjithë njerëzit në botë, sidomos jo për banorët e Bangladeshit. Shumë banorë të ...
Shpejtësi deri në 1600 km në orë (Video)

Shpejtësi deri në 1600 km në orë (Video)

Quhet 'Bloodhound' dhe është projektuar për të thyer rekordin e shpejtësisë prej 1.227.985 duke arritur deri në 1600 kilometra në orë. Makina e pro ...
1 2 3 8 10 / 76 POSTS