1 2 3 4 5 8 30 / 71 POSTS
7 vite bashkë, bashkëshortja e këngëtarit të njohur poston këtë foto

7 vite bashkë, bashkëshortja e këngëtarit të njohur poston këtë foto

Prej disa kohësh këngëtari Vedat Ademi së bashku me familjen e tij jetojnë në Amerikë, duke vendosur të ndërtojnë një jetë të re në këtë vend. ...
Arrestohet një grup i trafikantëve në Greqi, shumica shqiptarë

Arrestohet një grup i trafikantëve në Greqi, shumica shqiptarë

Policia e Greqisë ka njoftuar mbrëmë se e ka shkatërruar një unazë të krimit të organizuar, me ç’rast i ka arrestuar 20 trafikantë të dyshuar. Në k ...
Policia kërkon ndihmë për identifikimin e të dyshuarve që sulmuan gazetarin Parim Olluri (Foto)

Policia kërkon ndihmë për identifikimin e të dyshuarve që sulmuan gazetarin Parim Olluri (Foto)

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media ka konfirmuar se ka arritur të sigurojë pamjet e të dyshuarve që kishin sulmuar fizikisht gazetarin ...
BabyGee provokon me ‘gjoks’ (Foto)

BabyGee provokon me ‘gjoks’ (Foto)

Këngëtarja BabyGee së fundmi ka qenë shumë aktive në rrjete sociale. E pothuajse në çdo fotografi në fokus të veçantë i ka vënë të pasmet bom ...
Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së parë (Foto)

Çifti i famshëm në pritje të fëmijës së parë (Foto)

Ka shumë vite që janë në lidhje dashurie, madje konsiderohen si një nga çiftet më të famshme dhe më të kompletuar në botën e të famshmëve. Bëhet f ...
Njihuni me motrën e Elvana Gjatës (Foto)

Njihuni me motrën e Elvana Gjatës (Foto)

Elvana dhe motra e saj Migena kanë një raport mjaft të ngushtë, por edhe një ngjajshmëri shumë të madhe. Ajo kishe mbajtur koncertin e parë në ...
BSPK paralajmëron protestë nëse nuk paguhen pagat për punëtorët teknikë të shkollave

BSPK paralajmëron protestë nëse nuk paguhen pagat për punëtorët teknikë të shkollave

Sindikata e Pavarur të Sektorit Privat të Kosovës ka paralajmëruar protestë të punëtorëve teknikë të gjashtë shkollave në Prishtinës, nëse deri me dat ...
Blogeret mbi 50 vjeç që na kanë lënë gojëhapur (Foto)

Blogeret mbi 50 vjeç që na kanë lënë gojëhapur (Foto)

Adhuruese të flakta të modës. Jemi mësuar që t’i shohim vajzat e reja të përkushtohen më shumë ndaj modës dhe të hapin blogget e tyre me kës ...
Aktoret që nuk janë bërë nëna ndihen të paragjykuara

Aktoret që nuk janë bërë nëna ndihen të paragjykuara

Për shumë gra, të pasurit fëmijë, apo të qenët nënë është arritja më e madhe në jetë që sfumon karrierën, jetën sociale e çdo arritje tjetër! ...
Prokurorja Bedrije Syla – Alshiqi zgjedhet anëtare e KPK-së

Prokurorja Bedrije Syla – Alshiqi zgjedhet anëtare e KPK-së

Në Prokurorinë e Apelit të Republikës së Kosovës sot është realizuar procesi i votimit për zgjedhjen e anëtarit të Këshillit Prokurorial të Kosovës ng ...
1 2 3 4 5 8 30 / 71 POSTS