1 2 3 4 8 20 / 71 POSTS
Gabimet që i bën secila grua kur vendosë eyeliner (Foto)

Gabimet që i bën secila grua kur vendosë eyeliner (Foto)

Eyeliner me krahë të përkryer është një art që kërkon përpjekje dhe përqendrim. BrightSide ka përgatitur një listë të gabimeve më të zakonshm ...
Vezët nuk bën t’i ruani në derën e frigoriferit

Vezët nuk bën t’i ruani në derën e frigoriferit

Përderisa mund të supozoni se vendosja e vezëve në frigorifer ndihmon që ato të qëndrojnë të freskëta për një kohë më të gjatë, një eksperte e ush ...
Publikohet traileri i filmit ‘Martesa’ i regjisores Blerta Zeqiri (Video)

Publikohet traileri i filmit ‘Martesa’ i regjisores Blerta Zeqiri (Video)

Filmi artistik i metrazhit të gjatë 'Martesa' me regji të Blerta Zeqirit tashmë ka publikuar trailerin zyrtar. Në këtë film që shtjellohet dashuria ...
Hidhet shorti i rrethit të tretë për Kupën e Kosovës në futboll

Hidhet shorti i rrethit të tretë për Kupën e Kosovës në futboll

Është hedhur rrethi i tretë i Kupës së Kosovës në futboll. Shorti ka qenë i lehtë për disa skuadra të Superligës, por normalisht që nuk mungojnë ed ...
Makarona me katër lloje djathi

Makarona me katër lloje djathi

Relaksohuni dhe mos i numëroni kaloritë. Thjeshtë shijojeni këtë vakt të jashtëzakonshëm. Përbërësit: 500 gr makarona 200 ml ajkë për gatim 15 ...
David Beckham befason superfansin e tij (Video)

David Beckham befason superfansin e tij (Video)

David Beckham ka befasuar një superfans, dhe e nderoi me çmimin 'Pride Of Britain'. Moin Younis 17-vjeçar ka sfiduar mjekët gjatë viteve dh ...
Veteranët një javë afat qeverisë për pagesat

Veteranët një javë afat qeverisë për pagesat

Kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, në mbledhjen e jashtëzakonshme të mbajtur sot me Kryetarë të degëve, thotë se ka diskutuar rr ...
Stadiumi i Prishtinës me pamje të re, por ende s’është gati (Foto)

Stadiumi i Prishtinës me pamje të re, por ende s’është gati (Foto)

Ka përfunduar një pjesë e renovimit të stadiumit të Prishtinës, që tashmë ka marrë një pamje të re. Kompania e kontraktuar për kryerjen e punëve ka ...
Mozzik publikon foto intime me të dashurën në pishinë (Foto)

Mozzik publikon foto intime me të dashurën në pishinë (Foto)

Nuk ka shumë kohë që reperi i njohur Mozzik kishte bërë publike lidhjen e tij. Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje d ...
Partitë në fushatën e pashpallur për balotazh

Partitë në fushatën e pashpallur për balotazh

Partitë politike dhe kandidatët e tyre që garojnë në balotazhin i cili do të zhvillohet më 19 nëntor për kryetarë të komunave, po vazhdojnë fushatën, ...
1 2 3 4 8 20 / 71 POSTS