1 2 3 8 10 / 71 POSTS
Ja cila këngëtare e njohur ‘shtrihet’ në shkretëtirat e Dubait (Foto)

Ja cila këngëtare e njohur ‘shtrihet’ në shkretëtirat e Dubait (Foto)

Adelina Emini për momentin po gjendet në Dubai ku edhe po i kalon pushimet pas një sezoni të ngarkuar me punë. Ajo sot ka postuar një fotografi ...
Miloti i Etnon ndërron emrin! Në projektin e ri bashkëpunim vjen me nofkë..(Video)

Miloti i Etnon ndërron emrin! Në projektin e ri bashkëpunim vjen me nofkë..(Video)

Këngëtari i grupit Etnon, Milot Hasangjekaj e ka ndryshuar emrin. Nga tash e tutje emri artistik i tij nuk do të jetë ai reali por nofka BIGEM. ...
Meta-Gashi: Demarkacioni me Malin e ZI të mbyllet

Meta-Gashi: Demarkacioni me Malin e ZI të mbyllet

Demarkacioni të kalohet sa më parë, ka porositë Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta gjatë vizitës së zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Diasporës dh ...
Reshjet e dendura të shiut përmbytin Venedikun

Reshjet e dendura të shiut përmbytin Venedikun

Venediku është goditur nga përmbytjet më të mëdha këto 4 vitet e fundit. Autoritetet njoftuan se erërat e forta dhe shirat e rrëmbyeshëm, shkaktuan ...
Mbrojtja e vështirë para Speciales: Krerët e UÇK’së me mundësi të kufizuara për avokatë

Mbrojtja e vështirë para Speciales: Krerët e UÇK’së me mundësi të kufizuara për avokatë

Një direktivë e miratuar dje në Hagë me të cilën ftohen avokatët që të paraqiten në Dhomat e Specializuara për 'certifikim' nga administrata e kësaj g ...
Një muaj para sulmit në zemër trupi ju paralajmëron, ja si ta dini

Një muaj para sulmit në zemër trupi ju paralajmëron, ja si ta dini

Gjatë viteve të fundit, sulmi në zemër është bërë aq i zakonshëm sa që është gati për të hyrë i pari në listën e shkaktarëve më të mëdhenj të vdekjes. ...
Rikthehet fuqishëm Dafina Rexhepi! Ajo duket më e bukur se kurrë (Foto)

Rikthehet fuqishëm Dafina Rexhepi! Ajo duket më e bukur se kurrë (Foto)

Dafina Rexhepi është rikthyer në skenë para disa muajsh me projektet 'Boi' dhe 'Gimme ur love' në të cilat u mundua që të rifutet përsëri në treg. ...
Cila është pija më e mirë alkoolike për t’i shmangur dhimbjet e kokës

Cila është pija më e mirë alkoolike për t’i shmangur dhimbjet e kokës

Sezoni festiv po afrohet shumë shpejt, e kjo do të thotë se shumica e njerëzve do të jenë duke festuar me alkool. Është krejtësisht argëtue ...
Vdekjet në vendin e punës KDS kërkon mobilizim për parandalimin e tyre

Vdekjet në vendin e punës KDS kërkon mobilizim për parandalimin e tyre

Koalicioni për Drejtësi Sociale përmes një komunikate për media ka shprehur shqetësimin për rritjen e numrit të personave që kanë humbur jetën në vend ...
Chuck Norris: Çdo gjë e bëj për familjen, karriera nuk është e rëndësishme (Foto)

Chuck Norris: Çdo gjë e bëj për familjen, karriera nuk është e rëndësishme (Foto)

Pika e dobët e të fortit Chuck Norris është bashkëshortja e tij, Gena O’Kelley. Ai ishte njohur me manekinen dhe aktoren para më shumë se 20 ...
1 2 3 8 10 / 71 POSTS