1 2 3 6 10 / 54 POSTS
Evolucioni i stilit të Ivanka Trump-it: Nga një modele dhe biznesmene deri te vajza e presidentit të Amerikës (Foto)

Evolucioni i stilit të Ivanka Trump-it: Nga një modele dhe biznesmene deri te vajza e presidentit të Amerikës (Foto)

Nivelet e modelimit Ivanka Trump i kishte trashëguar nga nëna e saj në një moshë shumë të hershme dhe kishte ecur në shumë organizime mode gjatë vitev ...
Nëse e dëgjoni këtë emër, dmth në aeroplan gjendet një njeri i vdekur (Video)

Nëse e dëgjoni këtë emër, dmth në aeroplan gjendet një njeri i vdekur (Video)

Keni dëgjuar ndonjëherë kur keni udhëtuar me aeroplan të thërritet emri 'Jim ëilson'? Nëse po ju keni udhëtuar me një person të vdekur. Aeroplanët ...
Martohet këngëtarja e njohur shqiptare (Foto)

Martohet këngëtarja e njohur shqiptare (Foto)

Shumë prej emrave të njohur të estradës tonë këtë vit kurorëzuan dashurinë e tyre. Tringa Rexhepi këngëtarja e cila jeton në Kanada i ka dhënë fund ...
Të liruarit nga rasti Kumanova mbesin ende në paraburgim

Të liruarit nga rasti Kumanova mbesin ende në paraburgim

Të liruarit nga akuza në rastin e Kumanovës akoma nuk janë liruar nga paraburgimi. Arsye për këtë është vonesa e përpilimit të vendimit të gjykatës. ...
Demarkacioni shkon në Arbitrazh vetëm me pajtimin e Malit të Zi

Demarkacioni shkon në Arbitrazh vetëm me pajtimin e Malit të Zi

Njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare thonë se Kosova nuk mund ta dërgojë në mënyrë të njëanshme Marrëveshjen për demarkacionin e kufirit me Malin e ...
Neomi, 500 miliardë dollarë kushton megaqyteti saudit i së ardhmes (Video)

Neomi, 500 miliardë dollarë kushton megaqyteti saudit i së ardhmes (Video)

Parajsa e jetesës dhe biznesit do t’u kushtojë më shumë se 500 miliardë dollarë, por sauditët janë të gatshëm të shpenzojnë shuma marramendëse, sipas ...
Kështu dukej Elvana Gjata në fillimet e karrierës (Foto)

Kështu dukej Elvana Gjata në fillimet e karrierës (Foto)

Këngëtarja ka pësuar ndryshim të madh në pamjen e jashtme. Sot është njëra ndër këngëtaret më të njohura të skenës muzikore e cila tani po p ...
Pija që rrit pjellorinë te gratë (Video)

Pija që rrit pjellorinë te gratë (Video)

Rezultatet e një studimi të ri të kryer në SHBA tregoi se gratë që pinë një gotë verë të kuqe në javë kanë pjellori më të lartë se gratë që nuk pinë v ...
Kur njerëzit e vënë veten në situata shumë të rrezikshme, sidomos gjatë punës (Foto)

Kur njerëzit e vënë veten në situata shumë të rrezikshme, sidomos gjatë punës (Foto)

Njerëzit kanë ndarë imazhe të sikletshme, ndonjëherë edhe frikësuese – të njerëzve që e vënë veten në disa situata shumë të rrezikshme në punë. ...
Certifikohen rezultatet për kryetarë të 5 komunave

Certifikohen rezultatet për kryetarë të 5 komunave

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka marr vendim për certifikimin e rezultateve për kryetarë të pesë komunave nga zgjedhjet lokale që u mbajtën më 22 tet ...
1 2 3 6 10 / 54 POSTS