1 2 3 4 10 / 39 POSTS
Evolucioni i stilit të Ivanka Trump-it: Nga një modele dhe biznesmene deri te vajza e presidentit të Amerikës (Foto)

Evolucioni i stilit të Ivanka Trump-it: Nga një modele dhe biznesmene deri te vajza e presidentit të Amerikës (Foto)

Nivelet e modelimit Ivanka Trump i kishte trashëguar nga nëna e saj në një moshë shumë të hershme dhe kishte ecur në shumë organizime mode gjat ...
Lëngjet e pemëve mund të pengojnë përthithjen e barnave

Lëngjet e pemëve mund të pengojnë përthithjen e barnave

Citroni, portokalli dhe molla mund ta zvogëlojnë fuqinë thithëse të organizmit, gjë që mund të çojë në një efektivitet më të ulët të barnave. Shken ...
Koalicione joparimore për balotazhin e 19 nëntorit

Koalicione joparimore për balotazhin e 19 nëntorit

Partitë politike që pritet të garojnë në balotazh për zgjedhjet lokale me datë 19 nëntor, kanë nisur të zhvillojnë takime e bisedime për mundësinë e l ...
Ndodhë edhe kjo: Hipopotami gjigant del nga kafazi, kujdestarët nuk e dinë se si! (Video)

Ndodhë edhe kjo: Hipopotami gjigant del nga kafazi, kujdestarët nuk e dinë se si! (Video)

Hipopotami gjigant ka ikur nga kafazi, për të dalë jashtë një kopshtit zoologjik që ndodhet në Izrael. Nuk dihet se si ia doli kjo kafshë që peshon ...
Emily Ratajkovski tërësisht e zhveshur ..(Foto 18+)

Emily Ratajkovski tërësisht e zhveshur ..(Foto 18+)

Modelja amerikane, Emily Ratajkovski nuk e ka aspak problem të dalë 100% lakuriq. Këtë madje e ka dëshmuar nëpërmjet një fotosesioni të realizuar s ...
Dy të arrestuar pasi gjuajtën me ngjyrë objektin e qeverisë

Dy të arrestuar pasi gjuajtën me ngjyrë objektin e qeverisë

Përgjatë marshit protestues në përvjetorin e parë të vdekjes së Astrit Deharit (ish-aktivist i VV-së), ka ndodhur një incident. Disa protestues janë t ...
Sean Diddy Combs e ndërron sërish emrin (Video)

Sean Diddy Combs e ndërron sërish emrin (Video)

Sean John Combs është emri i vërtetë i ikonës së muzikës rep, i cili është i njohur për një numër të madh emrash artistikë, nga të cilët i fundit ka q ...

Pacolli i reagon ambasadorit Rus në Beograd: Kosova nuk është Serbi

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka reaguar pas deklaratës së ambasadorit rus në Beograd, Alexander Chepurin, i cili sipas raportimeve të ...
Në marshin për Astritin, gurë e ngjyrë kundër qeverisë

Në marshin për Astritin, gurë e ngjyrë kundër qeverisë

Me rastin e 1-vjetorit të vdekjes së aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje Astrit Dehari, sot në Prishtinë është mbajtur një marsh protestues. Gjatë ...

Befason Ledri, tregon femrën që e ka fiksim dhe s’e zuri dot (Video)

Ledri Vula, ka qenë i ftuar në emisionin 'Thumb' në Abc News. Në këtë intervistë ai ka treguar të gjitha të zezat e tij. Reperi është pyetur nga ...
1 2 3 4 10 / 39 POSTS