1 2 3 6 10 / 56 POSTS
Aty ku perfeksioni ekziston…(Foto)

Aty ku perfeksioni ekziston…(Foto)

Secili tenton që ta bëjë ditën e tij më të mirë. Më poshtë do ta shihni se perfeksioni ekziston dhe ju ndritë ditën tuaj... ...
Policia konfiskon rreth 65 kg marihuanë në Prishtinë

Policia konfiskon rreth 65 kg marihuanë në Prishtinë

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë, të cilit i kanë gjetur në veturën e tij mbi ...
Komplikimet e gripit te fëmijët

Komplikimet e gripit te fëmijët

Raste të reja dhe komplikime të rënda shëndetësore duke shkaktuar edhe bronkopneumoni, paraqet situata që mund të sjellë gripi apo virozat e stinë ...
Dërgimi i demarkacionit në Arbitrazh, mund ta ndryshojë situatën për liberalizim

Dërgimi i demarkacionit në Arbitrazh, mund ta ndryshojë situatën për liberalizim

Institucionet e Kosovës, janë të vetëdijshme se pa përmbushjen e kritereve nuk mund të ketë liberalizim të vizave, por Kosova është duke avancuar në k ...
Këtë nuk e keni ditur: Sekreti i lëvores së portokallit

Këtë nuk e keni ditur: Sekreti i lëvores së portokallit

Pasi ta lexoni këtë tekst, lëvoren e portokallit kurrë më nuk do ta hidhni. Është treguar që lëvorja e portokallit ka shumë efekte në përmirë ...
Burak Ozcivit tregon si xhirohet një skenë e rrezikshme (Video)

Burak Ozcivit tregon si xhirohet një skenë e rrezikshme (Video)

Aktori i njohur turk, Burak Ozcivit, ka publikuar një pjesë nga xhirimet e një skene të rrezikshme në filmin 'Kardesim Benim 2'. Ylli i ekran ...
Jashtë rregullave dhe logjikës: Njerëzit që nuk duhet t’i imitoni! (Foto)

Jashtë rregullave dhe logjikës: Njerëzit që nuk duhet t’i imitoni! (Foto)

Disa njerëz nuk duan të shkojnë sipas rregullave dhe veprimet e përditshme i kryejnë në mënyrë krejtësisht të kundërt duke rrezikuar edhe të lën ...
Kosova nuk mund ta dërgojë Demarkacionin në arbitrazh ndërkombëtar

Kosova nuk mund ta dërgojë Demarkacionin në arbitrazh ndërkombëtar

Kosova nuk mund ta dërgojë në arbitrazh ndërkombëtar çështjen e demarkacionit me Malin e Zi. Kështu thonë njohësit e marrëdhënieve ndërkombëtare, duke ...
Pesëmbëdhjetë statujat prej dylli të dështuara të yjeve (Foto)

Pesëmbëdhjetë statujat prej dylli të dështuara të yjeve (Foto)

Kur ju dëgjoni shprehjen 'statujë dylli', statujat e përsosur në Madame Tussauds menjëherë shfaqen në mendjet tona. Ne jemi krejtësisht të ve ...
Austin Healey fantastik i vitit 1950 me 24 karatë del në shitje për 470 mijë euro (Foto)

Austin Healey fantastik i vitit 1950 me 24 karatë del në shitje për 470 mijë euro (Foto)

Austin Healey më ekstravagant i bërë ndonjëherë ka dal në shitje në ankand për gjysmë milionë euro. I paraqitur në panairin e veturave më 1958 në L ...
1 2 3 6 10 / 56 POSTS