1 2 3 5 10 / 49 POSTS
Tika Camaj, bukuroshja shqiptare e ‘VIctoria Secret’ vjen si Kleopatra (Foto)

Tika Camaj, bukuroshja shqiptare e ‘VIctoria Secret’ vjen si Kleopatra (Foto)

Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo muaj më parë kishte konfirmuar se ...
Edhe pse milionere, Madonna zgjedh të udhëtojë me klasin ekonomik (Foto)

Edhe pse milionere, Madonna zgjedh të udhëtojë me klasin ekonomik (Foto)

Ajo mund të ketë pasuri prej 800 milionë dollarësh, por kjo nuk do të thotë asgjë për Madonnën. Kjo e fundit është parë duke udhëtuar me aerop ...
61 vjeçare më seksi nuk keni parë (Foto)

61 vjeçare më seksi nuk keni parë (Foto)

Yazemeenah Rossi është një model dhe artiste vizuale që jeton në Malibu të Kalifornisë. E lindur në Francën kontinentale, ajo u rrit në ishulli ...
10 gjërat që një i rritur nuk duhet të bëjë kurrë me një bebe të porsalindur

10 gjërat që një i rritur nuk duhet të bëjë kurrë me një bebe të porsalindur

Pas lindjes së fëmijës duhet të keni kujdes me disa veprime, kjo pasi ajo që për një të rritur mund të jetë normale, për një bebe nuk është e till ...
E pabesueshme, ja çmimi që u shit kjo orë (Video)

E pabesueshme, ja çmimi që u shit kjo orë (Video)

Një orë Rolex që i përkiste aktorit Paul Newman u shit në ankand në Nju Jork me një vlerë rekord prej 17,8 milionë dollarë, një rekord botëror për një ...
Vendkalimet me zebra 3D, pse janë bërë? (Video)

Vendkalimet me zebra 3D, pse janë bërë? (Video)

Në një qytezë peshkimi në Islandë për sigurinë në rrugë autoritetet kanë gjetur një ide gjeniale. Vijat e bardha ku kalojnë këmbësorët janë vizatu ...
Snoop Dogg pozon me kufomën artificiale të Donald Trumpit (Foto)

Snoop Dogg pozon me kufomën artificiale të Donald Trumpit (Foto)

Reperi amerikan është paraqitur pranë një kufome artificiale, e cila supozohet që identifikon Donald Trumpin. Në këtë formë e ka prezantuar a ...
Almeda Abazi nervozohet me mediat turke : E di shumë mirë se me kë jam martuar (Foto)

Almeda Abazi nervozohet me mediat turke : E di shumë mirë se me kë jam martuar (Foto)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë ndër çiftet më të përfolura në shtetin turk. Dyshja këtë vit kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në një da ...
AGK: Dënon arrestimin e fotoreporterit Blerim Uka

AGK: Dënon arrestimin e fotoreporterit Blerim Uka

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e dënon arrestimin e kolegut dhe anëtarit të AGK-së, Blerim Uka në Shkup të Maqedonisë. AGK është njoftuar se kole ...
Kryeministri Haradinaj më 17 nëntor në Bruksel

Kryeministri Haradinaj më 17 nëntor në Bruksel

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, realizoi një vizitë pune në Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MPPH), me ç’rast ...
1 2 3 5 10 / 49 POSTS