1 2 3 5 10 / 44 POSTS
Ups! Pa dashje zbulohet gjinia e foshnjes së Zaimina Vasjarit

Ups! Pa dashje zbulohet gjinia e foshnjes së Zaimina Vasjarit

Bukuroshja Zaimina Vasjari ka hyrë tashmë në muajin e gjashtë të shtatzënisë duke mos u vërejtur qartazi akoma. Por, tashmë Zaimina nuk po fshihe ...
Majk publikoi këngën e re ‘Tarantino’ (Video)

Majk publikoi këngën e re ‘Tarantino’ (Video)

Reperi i njohur, Majk sapo ka lansuar projektin më të ri muzikor, të titulluar ‘Tarantino’. Pas sukseseve të shumta që arriti me balada, ai ka zgje ...
Qyteti ku Bashkia ta ndërton shtëpinë e ku nuk ka fare polici

Qyteti ku Bashkia ta ndërton shtëpinë e ku nuk ka fare polici

Marinaleda është një qytet që gjendet në pjesën jugore të Spanjës, me një sipërfaqe prej 25 kilometra katrorë. Ky vend është ndër qytetet më idea ...
Mielli mbulon gjithçka, zbrazet nga rimorkio e kamionit që pësoi aksident (Video)

Mielli mbulon gjithçka, zbrazet nga rimorkio e kamionit që pësoi aksident (Video)

Kamioni që po transportonte miell nëpër Saratov të Rusisë, ka humbur kontrollin dhe është përplasur për një ndërtesë banimi. Për pasojë, të ...
Michal Jackson edhe këtë vit kryeson listën e 13 personave të vdekur që vazhdojnë të fitojnë miliona (Foto)

Michal Jackson edhe këtë vit kryeson listën e 13 personave të vdekur që vazhdojnë të fitojnë miliona (Foto)

Michael Jackson kryeson listën e Forbes me të famshmit më të mëdhenj që kanë fituar të vdekur për vitin e pestë në radhë duke grumbulluar në 75 ...
Zaimina dhe Luana, inspirim apo rastësi (Foto)

Zaimina dhe Luana, inspirim apo rastësi (Foto)

Njëra këngëtare e tjetra moderatore, dyjat të njohura për linjat e tyre trupore seksi, është fjala për Zaimina Vasjari dhe Luana Vjollca. Dy bukuro ...
Brenda apartmentit luksoz të Rihannës, të cilin këngëtarja po e shet për një çmim shumë më të lirë (Foto)

Brenda apartmentit luksoz të Rihannës, të cilin këngëtarja po e shet për një çmim shumë më të lirë (Foto)

Këngëtarja Rihanna është duke shitur apartamentin e saj luksoz në New York. Dhe Rihanna po i jep blerësit me fat një zbritje të madhe në pronën luk ...
Mbytja e ‘Titanik-ut’, fotografi të rralla dalin në ankand (Video)

Mbytja e ‘Titanik-ut’, fotografi të rralla dalin në ankand (Video)

Fotografi të rralla në të cilat shfaqen grupi i shpëtimit pas mbytjes së Titanikut dalin në ankand gjatë kësaj jave. Ato janë të përfshira në një f ...
Skënderbeu mbërrin në Beograd, lojtarët ruhen nga forcat policore

Skënderbeu mbërrin në Beograd, lojtarët ruhen nga forcat policore

Bashkë me ekipin, në delegacionin prej rreth 50 personash, udhëtuan drejt Beogradit dhe 7 policë privatë dhe dy efektivë të policisë së shtetit. Tr ...
Edhe 629 kuti shkojnë në rinumërim

Edhe 629 kuti shkojnë në rinumërim

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për rinumërimin e 692 kutive të votimit nga komuna të ndryshme të Kosovës që kanë të bëjnë me zgjedhjet për ...
1 2 3 5 10 / 44 POSTS