1 2 3 113 10 / 1123 POSTS
Ndërprerjet e rrymës nga 1-4 dhjetor në Kosovë

Ndërprerjet e rrymës nga 1-4 dhjetor në Kosovë

KEDS-i ka paralajmëruar se do të ketë ndërprerje të rrymës në disa qytete të Kosovës nga 1 deri më 4 dhjetor. Vendet që do të kenë ndërprerje të rr ...
Kim Kardashian e tepron! Poston fotografi plotësisht e zhveshur (Foto)

Kim Kardashian e tepron! Poston fotografi plotësisht e zhveshur (Foto)

Kim Kardashian edhe njëherë e ka bërë atë që di të bëjë më së miri. Të zhvishet! Por këtë herë ajo e ka postuar direkt në llogarinë e saj në 'Insta ...
Ilaçet e ndryshme mund të shkaktojnë trashje

Ilaçet e ndryshme mund të shkaktojnë trashje

Nëse merrni pilula kontraceptive dhe terapitë hormonale, ilaçe kundër depresionit, hipertensionit, artritit reumatid, migrenës, e deri tek ilaçet pë ...
Riatdhesimi i të kthyerve nga Siria, nuk nënkupton faljen e tyre!

Riatdhesimi i të kthyerve nga Siria, nuk nënkupton faljen e tyre!

Kthimi i luftëtarëve kosovarë nga Siria në Kosovë, nuk nënkupton faljen e tyre, meqë këta persona duhet të përballen me ligjet dhe gjykatat ekzistuese ...
Qendra e Akomodimit për personat e riatdhesuar me këndin e lojërave

Qendra e Akomodimit për personat e riatdhesuar me këndin e lojërave

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj i shoqëruar nga Sekretari i përgjithshëm i MPB-së, Lulzim Ejupi, kanë vizituar Qendrën e Akomodimit të pe ...
Pure bizelesh

Pure bizelesh

Pureja e bizeleve është njëra nga shoqërueset më të shpeshta të pjatave me mish ose peshk. Përbërësit 500 gr bizele 50 gr gjalpë 1 thelpinj hu ...
Aeroporti ‘Adem Jashari’ lansoi shërbimin ‘Ndihmë Udhëtarëve’

Aeroporti ‘Adem Jashari’ lansoi shërbimin ‘Ndihmë Udhëtarëve’

Për herë të parë Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës 'Adem Jashari' ka promovuar shërbimin e ri 'Airport Helper',një shërbim që do t’iu ofrohet shtesë ...
LDK-ja çon në Supreme katër ankesa për shkelje në balotazh

LDK-ja çon në Supreme katër ankesa për shkelje në balotazh

Lidhja Demokratike e Kosovës – LDK, përmes një komunikate për media bën të ditur se ka bërë katër ankesa për shkelje në raundin dytë të zgjedhjeve në ...
Pas 9 viteve martesë, Jay Z e pranon: E kam tradhtuar Beyonce!

Pas 9 viteve martesë, Jay Z e pranon: E kam tradhtuar Beyonce!

Jay Z ka lënë të nënkuptohej se ka tradhtuar bashkëshorten e tij përmes albumit '4:44', por fituesi i Grammy kurrë nuk kishte pranuar këto thashetheme ...
Thaçi fton serbët në Kosovë, Vuçiqin në Prishtinë dhe është i gatshëm të shkojë në Beograd

Thaçi fton serbët në Kosovë, Vuçiqin në Prishtinë dhe është i gatshëm të shkojë në Beograd

Kryetari i Kosovës Hashim Thaçi i ka ftuar të gjithë serbët që kanë shkuar, të kthehen në Kosovë. 'Do të bëjmë ç’është e mundur nga ne që t’i vendosi ...
1 2 3 113 10 / 1123 POSTS