1 2 3 6 10 / 51 POSTS
Stoltenberg: Ndërhyrja ushtarake në Korenë V. do të kishte ‘pasoja shkatërruese’

Stoltenberg: Ndërhyrja ushtarake në Korenë V. do të kishte ‘pasoja shkatërruese’

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha se ndërhyrja ushtarake kundër Koresë së Veriut do të kishte 'pasoja shkatërruese'. Stolten ...
Arsyeja pse Zanfina lë përfundimisht muzikën

Arsyeja pse Zanfina lë përfundimisht muzikën

Këngëtarja Zanfina Ismajli lë muzikën për të vazhduar me profesionin të cilin ka studiuar. Sigurisht asnjë nuk do ta kishim menduar se 'Sje ai mo' ...
LDK dënon sulmin ndaj Kajtazit, kërkon të zbardhen të gjitha sulmet ndaj gazetarëve

LDK dënon sulmin ndaj Kajtazit, kërkon të zbardhen të gjitha sulmet ndaj gazetarëve

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe kryetari i saj Isa Mustafa, kanë dënuar sulmin e sotëm kundër gazetarit dhe kryeredaktorit të gazetës online In ...
A duhet ta ushqeni me gji fëmijën nëse jeni me grip?

A duhet ta ushqeni me gji fëmijën nëse jeni me grip?

Të ushqesh me gji fëmijën ndërsa je me grip jo vetëm që nuk është gabim, por edhe e mbron fëmijën nga viruset e stinës. Përfundimi vjen nga një g ...
A e dini se sa peshojnë të gjithë njerëzit e botës? (Video)

A e dini se sa peshojnë të gjithë njerëzit e botës? (Video)

Peshojmë rreth 287 milionë tonelata, nga të cilat 15 milionë tonë për shkak të personave mbipeshë dhe 3,5 për shkak të obezëve. Shifrat janë mbledh ...
Nëse futbollistët do të ishin femra, shikoni fotografitë qesharake

Nëse futbollistët do të ishin femra, shikoni fotografitë qesharake

Por ky program nuk përdoret vetëm për të modifikuar fotot personale, por edhe foto të personazheve të ndryshe. Të modifikosh një foto sot nuk ësh ...
Vuçiq: Me shqiptarët na duhet marrëveshje e paqes për 200 vjet

Vuçiq: Me shqiptarët na duhet marrëveshje e paqes për 200 vjet

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se pengesa më e madhe në rrugën e Serbisë drejt Bashkimit Evropian është 'gjetja e një zgjidhjeje për Koso ...
Adoleshentja në karrocë me rrota sfidon veten në sporte ekstreme (Video)

Adoleshentja në karrocë me rrota sfidon veten në sporte ekstreme (Video)

Prekëse: Vajza në karrocë me rrota sfidon veten në sporte ekstreme Disa njerëz për të arritur qëllimet e tyre nuk i ndalon asgjë, se si ia dalin nd ...
Fillon hakimi në garën ‘Hack Day Kosova 2017’ (Foto)

Fillon hakimi në garën ‘Hack Day Kosova 2017’ (Foto)

Fillon hakimi në garën 'Hack Day Kosova 2017' (Foto) Në Kampusin Inovativ të UBT-së, në Lipjan, po mbahet dita e dytë e garës për siguri kiberneti ...
Brenda shtëpisë më të shtrenjtë, shitet për 355 milionë euro (Foto)

Brenda shtëpisë më të shtrenjtë, shitet për 355 milionë euro (Foto)

Shtëpia Les Cedres me afro dymijë metra katrorë, që ndodhet në jug të Francës, ka dalë në shitje për 355 milionë euro. Shtëpia luksoze që ndodh ...
1 2 3 6 10 / 51 POSTS