1 2 3 5 10 / 43 POSTS
Blunt & Real përshëndesin shqipet me ‘Gjini Gjini’ (Video)

Blunt & Real përshëndesin shqipet me ‘Gjini Gjini’ (Video)

'Gjini Gjini' projekti më i ri nga dj Blunt dhe Real1, i cili është lanusar para pak orësh. Dyshja janë përkujdesur për tekstin dhe muzikën në ba ...
‘Despacito’ me çifteli (Video)

‘Despacito’ me çifteli (Video)

Mjeshtri i çiftelis Fatmir Makolli, ka sjellur hitin 'Despacito' me një verzion shumë më ndryshe dhe unik. Ai sapo ka lansuar instrumentalin dhe kl ...
Lorik Canës i vjen oferta e parë si trajner

Lorik Canës i vjen oferta e parë si trajner

Lorik Cana i ka dhënë fund karrierës së tij si futbollist. Ish-kapiteni legjendar i Shqipërisë zyrtarizimin nga largimi i futbollit e bëri më nëntë ...
Këtë ndoshta nuk e keni ditur për bananet

Këtë ndoshta nuk e keni ditur për bananet

Studimi i bërë në Universitetin në Alabamë ka treguar se konsumimi i ushqimit të pasur me kalium, si bananet, mund të ndikojnë në parandalimin e s ...
Ushtrimi për gjunjë i cili bën mrekulli! (Video)

Ushtrimi për gjunjë i cili bën mrekulli! (Video)

Mjekët këshillojnë që sa më shumë të lëvizni dhe të shmangni që e vetmja pozitë gjatë ditës të jetë qëndrimi ulur. Problemet me dhembjen e gjunjë ...
Lajm i keq për adhuruesit e ‘Xhihanit’  (Foto)

Lajm i keq për adhuruesit e ‘Xhihanit’ (Foto)

Erkan Petekkaya është një ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale, ku ka 1.1 milionë fansa në Instagram. Aktori, i cili njihet më mirë në trojet s ...
Momenti kur Shkurte Gashi tregon për dashurinë e jetës së saj (Video)

Momenti kur Shkurte Gashi tregon për dashurinë e jetës së saj (Video)

Ditë më parë këngëtarja Shkurte Gashi i vuri kapak thashethemeve duke pranuar se është në lidhje dashurie, shkruan zico.tv Teksa u ngjit në skenën ...
SHBA tërhiqet nga UNESCO

SHBA tërhiqet nga UNESCO

Shtetet e Bashkuara thanë se do të tërhiqen nga Agjencia për Kulturë e Kombeve të Bashkuara, UNESCO, duke e akuzuar atë për 'anim anti-izraelit'. Z ...
Publikohen në YouTube videot nga ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Video)

Publikohen në YouTube videot nga ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Video)

Para pak ditësh është mbajtur në Prishtinë për të 13-tën herë eventi më i madh shqiptar për ndarjen e çmimeve 'Zhurma Video Music Awards', ku triumfoi ...
Kate dhe princi William ulen në gjunjë kur flasin me fëmijët

Kate dhe princi William ulen në gjunjë kur flasin me fëmijët

Edhe pse gëzojnë një status socio-ekonomik që çdokush do të dëshironte, princi William dhe dukesha e Cambridge (Kembrixh) Kate Middleton janë dy pri ...
1 2 3 5 10 / 43 POSTS