1 2 3 4 10 / 34 POSTS
‘Harroj’ projekti i ri nga Kida dhe Fero (Video)

‘Harroj’ projekti i ri nga Kida dhe Fero (Video)

Pritjës së adhuruesve të Kidës dhe Feros i erdhi fundi, pasi që tanimë publikuan projektin e tyre më të ri të titulluar 'Harroj'. Antarët e Onrecor ...
Spinaqi, bima barishtore me përfitime të shumta shëndetësore (Video)

Spinaqi, bima barishtore me përfitime të shumta shëndetësore (Video)

Spinaqi është bimë barishtore që përdoret për t’u ushqyer në formë të gjellës apo sallatës. Spinaqi është një superushqim i pasur me lëndë të shumt ...
Vajza, keni kujdes nga pantallonat e ngushtë

Vajza, keni kujdes nga pantallonat e ngushtë

Adelaide, 35-vjeçare është shtruar në spital pasi ka veshur një palë pantallona të ngushtë, dhe ka qëndruar gjatë me to në një pozicion, duke punuar. ...
‘Ruby’ çokollata e kuqe (Video)

‘Ruby’ çokollata e kuqe (Video)

Ka një shije të re për çokollatën dhe është fryt i përpjekjeve 13 vjeçare të mjeshtrave të ëmbëlsirës aq të dashur nga të gjithë; zviceranëve. Risi ...
Kalori mund të harxhoni edhe pa ushtrime

Kalori mund të harxhoni edhe pa ushtrime

Kjo nuk do të thotë ta leni anash palestrën, por ju tregon se ushtrimet e vogla mund ta përmirësojnë shëndetit tuaj. Kur aktivitetet e mëposhtme ...
A është kjo kopja e Rihanna-s? (Foto)

A është kjo kopja e Rihanna-s? (Foto)

Adhuruesit e këngëtares së popullarizuar Rihanna, e kanë gjetur kopjen identike të saj. Andele Lara është vajza të cilën shumica e kanë shpallur s ...
Lajthia dhe vlerat e saj (Video)

Lajthia dhe vlerat e saj (Video)

Lajthia është një element shumë i rëndësishëm ushqimi në një dietë të ekuilibruar. Ajo ka disa veti të rëndësishme shëndetësore në mbrojtjen kundër së ...
Kështjella më e lartë prej rëre (Video)

Kështjella më e lartë prej rëre (Video)

Një ekip ndërkombëtar artistësh kanë ndërtuar kështjellën më të lartë prej rëre në botë, në Gjermani. Një kompani udhëtimesh ishte nismëtare e projekt ...
Cila këngëtare po e ‘xhelozon’ Morena Tarakun? (Video)

Cila këngëtare po e ‘xhelozon’ Morena Tarakun? (Video)

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, pa dyshim se është prej femrave më atraktive shqiptare. Trupi i saj vazhdon të jetë në top-formë. Këtë ...
Kush e bën të ndihet mirë Lorin (Video)

Kush e bën të ndihet mirë Lorin (Video)

'Datë e veçantë' projekti i fundit i këngëtares shumë të dashurë Lori, të cilinë e solli në bashkëpunim me Krenar Krasniqin. E bukur, me zë të mrek ...
1 2 3 4 10 / 34 POSTS