1 2 3 4 10 / 32 POSTS
A e keni ditur se “Asu” ishte Miss Universe? (Foto)

A e keni ditur se “Asu” ishte Miss Universe? (Foto)

Melisa Pamuk u kurorëzua me titullin e më të bukurës në Turqi. Pas këtij titulli, Melisa mori pjesë edhe në garën për Miss Universe të organizuar n ...
Flokët e paprera për 12vite, tani po i mbështjellë rreth trupit si fustan (Foto)

Flokët e paprera për 12vite, tani po i mbështjellë rreth trupit si fustan (Foto)

Malgorzata Kulczyk nga Londra, i ka flokët e gjatë deri te nyjat e këmbëve, pasi nuk i ka prerë për 12 vjet. Pasi janë shumë të gjatë, 32-vjeçarj ...
Shikoni si ka shkëlqyer Gigi, në ditëlindjen e motrës së saj(Foto)

Shikoni si ka shkëlqyer Gigi, në ditëlindjen e motrës së saj(Foto)

Si një modele mahnitëse, ajo duket bukur në çdo veshje. Gigi Hadid dëshmoi pse është një nga modelet më të kërkuara në botë aktualisht, derisa doli ...
20 qytetet më të vizituara të 2017-ës

20 qytetet më të vizituara të 2017-ës

Për të shtatin vit rradhazi Mastercard ka publikuar “Global Destination Cities Index”, një studim që rendit qytetet më të vizituara për vitin 2017. ...
Fotografi të cilat do t’ju bëjnë t’i shikoni dy herë (Foto)

Fotografi të cilat do t’ju bëjnë t’i shikoni dy herë (Foto)

Në ditët e sotme kapja e momenteve interesante është më të vërtetë e thjeshtë. Mjafton te keni një telefon me kamerë dhe mund te arrin te kapni diç ...
Serbia letër BE-së: Katalonja si Kosova

Serbia letër BE-së: Katalonja si Kosova

Aleksandar Vuçiç deklaroi se teksti i letrës që Serbia do t’i dërgojë BE-së për referendumin e Katalonjës ka përfunduar dhe ai e ka vënë tashmë firmën ...
​Shqipëria dy miqësore në nëntor

​Shqipëria dy miqësore në nëntor

Shqipëria do të zhvillojë dy takime miqësore gjatë muajit nëntor. Pas mbylljes së eksperiencës në Botëror, për kuqezinjtë ka menduar Federata Shqip ...
​KQZ-KEDS nënshkruajnë marrëveshje për furnizim të rregullt me energji elektrike

​KQZ-KEDS nënshkruajnë marrëveshje për furnizim të rregullt me energji elektrike

KEDS-i dhe Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) nënshkruan sot memorandum për furnizim të rregullt me energji elektrike në zgjedhjet lokale të 22 tetorit. ...
‘Heidi’ vogëlushja e Alpeve, tani është 33vjeqare (Foto)

‘Heidi’ vogëlushja e Alpeve, tani është 33vjeqare (Foto)

Fëmijët e viteve të 90-ta nuk e kanë harruar “Heidin”, ajo tash është grua 33 vjeçare. Fëmijët e viteve të 90-ta me nostalgji e kujtojnë filmin për ...
Kaka dëshiron pensionimin: Futbolli nuk më jep më kënaqësi (Video)

Kaka dëshiron pensionimin: Futbolli nuk më jep më kënaqësi (Video)

Ricardo Kaka bëri të ditur se shumë shpejt do të varë këpucët në gozhdë duke lënë futbollin e luajtur. 'Futbolli nuk më jep më kënaqësi, pasi ndiej ...
1 2 3 4 10 / 32 POSTS