1 2 3 10 / 23 POSTS
Tifozat Kuq e Zi mesazh Canës: Na fal, por na detyruan – faleminderit për gjithçka (Foto)

Tifozat Kuq e Zi mesazh Canës: Na fal, por na detyruan – faleminderit për gjithçka (Foto)

Tifozat e Kombëtares së Shqipërisë 'Kuq e Zi' nuk do të jenë të pranishëm sonte në stadiumin 'Elbasan Arena' për përballjen e fundit kundër Italisë. ...
Big Mama përsëri në operim (Foto)

Big Mama përsëri në operim (Foto)

Ajo ngushtoi lukthin e saj, duke humbur disa kilogramë, dhe duke bërë një trup me linja perfekte. Së fundmi ajo kishte prezantuar 'Zhurma Video Mu ...
Të mirat e gështenjave, dhe vitaminat që përmbajnë

Të mirat e gështenjave, dhe vitaminat që përmbajnë

Gështenjat kanë veti terapeutike dhe për shkak të vlerës së tyre të lartë të energjisë, ato janë të rekomanduara veçanërisht për atletët dhe fëmijët. ...
​Çekia përkrah Kosovën drejt integrimeve evropiane

​Çekia përkrah Kosovën drejt integrimeve evropiane

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim ambasadorin e Republikës së Çekisë, Ivo Shilhavy, me të cilin janë dakorduar për bashkëpunimi ...
Kosova në histori, shkeli Lituaninë

Kosova në histori, shkeli Lituaninë

Pas fitores sensacionale me rezultat 2:1 kundër Izraelit U-19, Kosova U-19 triumfoi bindshëm me 3:0 ndaj Lituanisë U-19, në ndeshjen e xhiros së tretë ...
Shaqir Cërvadiku braktis emisionin turk, kjo është arsyeja (Foto)

Shaqir Cërvadiku braktis emisionin turk, kjo është arsyeja (Foto)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Shaqir Cërvadiku ditëve të fundit gjersa ka qëndruar për vizitë tek familjarët e tij në Stamboll, u ftua në një ...
NATO: Nuk duam luftë të ftohtë me Rusinë

NATO: Nuk duam luftë të ftohtë me Rusinë

NATO nuk do 'luftë të re të ftohtë' me Rusinë, ka thënë kështu Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, në përfundim të asamblesë parlamen ...
Çka janë elektrolitet dhe pse i nevojiten trupit

Çka janë elektrolitet dhe pse i nevojiten trupit

Ne shpesh dëgjojmë për elektrolitet, por çfarë saktësisht janë ato dhe si ndikojnë në shëndetin tonë? Elektrolitet janë minerale të cilat lidhen me ...
Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë

Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë

E përditshmja franceze France Football ka publikuar edhe pesë futbollistë të tjerë për Topin e Artë. Në listën e dytë të nominuarit janë: Luis Suar ...
Veteranët protestojnë për vonesën e pensioneve (Foto)

Veteranët protestojnë për vonesën e pensioneve (Foto)

Dhjetëra veteranë të Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës kanë protestuar sot në sheshin 'Skënderbe', duke kërkuar pensionet e tyre të cilat nuk i kanë marr ...
1 2 3 10 / 23 POSTS