1 2 10 / 12 POSTS
Kjo është historia e veçantë e bjondinës në klipin ‘A më kujton’ (Video)

Kjo është historia e veçantë e bjondinës në klipin ‘A më kujton’ (Video)

'A më kujton' ishte hiti i padiskutueshëm i Naser Berishës. Ky videoklip ka një histori të veçantë. Vajza bjondinë e videoklipit është bërë 'mol ...
Vdes një person në Viti, bie në bunar

Vdes një person në Viti, bie në bunar

Policia bën me dije se një person në Stubëll të Vitisë ka rënë në bunar dhe rasti është cilësuar si vdekje e dyshimtë. Trupi i pa jetë i personit ë ...
Saranda Ismaili tregon eksperiencën e saj në ‘London Fashion Week’ (Video)

Saranda Ismaili tregon eksperiencën e saj në ‘London Fashion Week’ (Video)

Grimerja Saranda Ismaili ishte pjesë e emisionit n’ZOOM. Ajo shpalosi risitë e saj në studion e re të hapur në Prishtinë. Saranda ndau me shikue ...
Në aksidentin me veturë ka vdekur zëvendëskryeministri i Kirgizisë

Në aksidentin me veturë ka vdekur zëvendëskryeministri i Kirgizisë

Zëvendëskryeministri i Kirgizisë, Temir Jumakadyrov, 38 vjeçar, ka vdekur pasi automobili i tij u ndesh me një kamion në një autostradë, në perëndim t ...
Ky është këngëtari që i pëlqen Violeta Kajtazit (Video)

Ky është këngëtari që i pëlqen Violeta Kajtazit (Video)

Këngëtarja Violeta Kajtazi ishte pjesë e emisionit n’ZOOM. Ajo dhe mikja e saj Vjollca Buqaj kanë ndarë një çmim në 'ZhurmaVMA13'. Violeta e tha ...
24 persona të vrarë nga sulmi vetëvrarës në Pakistan

24 persona të vrarë nga sulmi vetëvrarës në Pakistan

Policia në Pakistan thotë se numri i të vrarëve nga një sulm vetëvrasës me bombë kundër një tempulli Sufi në pjesën jugperëndimore të këtij vendi, ka ...
Çka i ndodhi Big Mamës para se të prezantonte ‘ZhurmaVMA13’ (Video)

Çka i ndodhi Big Mamës para se të prezantonte ‘ZhurmaVMA13’ (Video)

Big Mama ishte moderatore e 'Zhurma Video Music Awards' këtë vit. Ajo me batutat e saj ka argëtuar shikuesit dhe të pranishmit në sallën e Sheshit ...
Gruaja që fitoi betejën me kancerin (Video)

Gruaja që fitoi betejën me kancerin (Video)

Fatmire Ismajli, nga Prishtina, besoi dhe ia doli që ta fitojë betejën me sëmundjen e kancerit në gji. Ajo u bën thirrje të gjitha grave, të cilat mun ...
E pranon Adelina Tahiri: Jam shumë e dashuruar (Video)

E pranon Adelina Tahiri: Jam shumë e dashuruar (Video)

Edhe pse shpeshherë është përfolur për një lidhje të mundshme, këngëtarja Adelina Tahiri më herët nuk kishte pranuar asgjë. Por, kësaj radhe ajo ka ...
Futboll, Kosova dhe Shqipëria pësuan disfata

Futboll, Kosova dhe Shqipëria pësuan disfata

Kombëtarja e Kosovës në futboll mbrëmë ka pësuar disfatë në ndeshjen me Ukrainën me rezultat 0:2, në takimin e Grupit I të kualifikimeve për Kampionat ...
1 2 10 / 12 POSTS