1 2 3 107 10 / 1062 POSTS
Ushqimi i vetëm të cilin duhet ta hani në aeroplan

Ushqimi i vetëm të cilin duhet ta hani në aeroplan

Fjalët 'ushqim në aeroplan' dhe 'i shijshëm' rrallëherë futen në të njëjtën fjali, sepse ushqimi në aeroplan ka reputacion të keq. Pasi ...
Xhamia 811 vjeçare, e ndërtuar pa gozhda ende qëndron në këmbë (Video)

Xhamia 811 vjeçare, e ndërtuar pa gozhda ende qëndron në këmbë (Video)

Xhamia Gögceli në rajonin Çarsamba të qytetit Samsun të Turqisë e ndërtuar në vitin 1206 që prej 811 vitesh ende qëndron në këmbë. Xhamia e cila nd ...
Gjilani nis përgatitjet për Festën e Flamurit – 28 Nëntorin

Gjilani nis përgatitjet për Festën e Flamurit – 28 Nëntorin

Komuna e Gjilanit ka nisur përgatitjet për shënimin e festës kombëtare të 28 Nëntorit, datë kjo në të cilën do të zbulohet shtatorja e heroit kombëtar ...
Qeveria e Kosovës: S’kemi asnjë njoftim zyrtar se Surinami e ka tërhequr njohjen

Qeveria e Kosovës: S’kemi asnjë njoftim zyrtar se Surinami e ka tërhequr njohjen

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës, konfirmon se deri më tash nuk ka pranuar asnjë dokument zyrtar në lidhje me raportimet se Republika e Surinam ...
Përgjigjia brilante e fëmijës në test po thyen rrjetin: Do qeshni me lot

Përgjigjia brilante e fëmijës në test po thyen rrjetin: Do qeshni me lot

Kurrë mos e nënvlerësoni një fëmijë! Sigurisht janë të vegjël dhe të pafajshëm, por janë edhe shumë të zgjuar. Një tjetër përgjigje e një fë ...
Qfar ndodhi me këngën ‘Gucci’ të Capital T, pasi publikoi Gjiko ‘Papuqe Gucci’ (Foto/Video)

Qfar ndodhi me këngën ‘Gucci’ të Capital T, pasi publikoi Gjiko ‘Papuqe Gucci’ (Foto/Video)

Hip hop superylli, Gjiko, ka realizuar hitin e tij të radhës, një gjë që nuk është çudi për reperin e talentuar shqiptar. Ashtu sikurse me remiksin ...
Trafiku bllokohet në tërësi nga mbi 800 dele që po ktheheshin në fermë (Video)

Trafiku bllokohet në tërësi nga mbi 800 dele që po ktheheshin në fermë (Video)

Rrugicat rurale në Malham të Yorkshire, janë mbushur me mbi 800 dele që po ktheheshin në fermë pas sezonit veror. Gjedhet që lëviznin ngada ...
Shtëpi në rrota: Brenda kamionit që nuk mungon asgjë (Foto)

Shtëpi në rrota: Brenda kamionit që nuk mungon asgjë (Foto)

Sigurisht se secili prej nesh ëndërrojmë që një ditë të kemi një shtëpi mobile të cilën mund ta dërgojmë kudo që kemi dëshirë, brenda të cilës nuk ...
Vdes foshnja në QKUK si pasojë e anomalive gjenetike

Vdes foshnja në QKUK si pasojë e anomalive gjenetike

Në Klinikën e Gjinekologjisë të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) ka lindur një foshnje me anomali në fytyrë. Foshnja ka lindur para k ...
‘Bahari’ tani edhe ushtare (Foto)

‘Bahari’ tani edhe ushtare (Foto)

Kësaj radhe 'Bahar' vjen më fuqishëm. Aktorja e njohur turke, Gaye Trugut apo siç njihet nga roli i 'Baharit' tek seriali 'Më fal' tani është angaz ...
1 2 3 107 10 / 1062 POSTS