Vetëvendosje reagon pas sulmit të zyrave të saj në Pejë

Vetëvendosje reagon pas sulmit të zyrave të saj në Pejë

Lëvizja Vetëvendosje ka treguar sot se zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje në Pejë janë sulmuar mbrëmë rreth orës 22:30, përderisa aktivistët e Pejës kanë q ...
Fjolla Morina: Ti je drita e syve!

Fjolla Morina: Ti je drita e syve!

Këngëtarja Fjolla Morina është në mesin e artisteve më aktive në rrjete sociale, duke publikuar aktivitete nga çdo aktivitet që bën dhe vend që vizito ...
139 bursa për studente në Kosovë nga bizneset shqiptare në Gjermani

139 bursa për studente në Kosovë nga bizneset shqiptare në Gjermani

Oda Ekonomike Gjermano-Kosovare në bashkëpunim me Unionin e Bizneseve Shqiptare në Gjermani me seli në Koln, për të tretin vit me radhë, ndajnë bursa ...
MSH ka siguruar 85.500 vaksina kundër gripit sezonal

MSH ka siguruar 85.500 vaksina kundër gripit sezonal

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se bazuar në planin e vaksinimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike ka siguruar 85.500 vaksina kundër ...
Deputeti Krasniqi në mbajtje për sulmin ndaj deputetit Zeka

Deputeti Krasniqi në mbajtje për sulmin ndaj deputetit Zeka

Deputeti i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, është dërguar në mbajtje pas asaj që ndodhi mbrëmë mes tij dhe deputetit të Nismës, Milaim Zeka. Lajmin ...
5 / 5 POSTS