ZhurmaVMA13 shpall nominimet (Video)

ZhurmaVMA13 shpall nominimet (Video)

Spektakli i ndarjes së çmimeve ‘Zhurma Video Music Awards 13’, ka shpallur sot zyrtarisht nominimet për të gjitha kategoritë. Shpallja e nominimeve ...
A i kanë rregulluar marrëdhëniet Adelina Berisha dhe Edita Sopjani? (Video)

A i kanë rregulluar marrëdhëniet Adelina Berisha dhe Edita Sopjani? (Video)

Adelina Berisha ka kënduar që nga fëmijëria. Ajo ishte krah vajzës së dajës Edita Sopjanit. E ftuar në emisionin n’ZOOM Edita flet për raportin ...
Rama: Të heqim muret ndarëse – të unifikojmë Ambasadat me Kosovën

Rama: Të heqim muret ndarëse – të unifikojmë Ambasadat me Kosovën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, në një konferencë të përbashkët për media, kanë thënë se mbledhja e p ...
Haradinaj pritet me nderime të larta në Tiranë

Haradinaj pritet me nderime të larta në Tiranë

Ramush Haradinaj, kryeministri i Kosovës, është pritur me nderime të larta në Tiranë në vizitën e parë zyrtare në cilësinë e kryeministrit. Haradin ...
4 / 4 POSTS