1 2 10 / 14 POSTS
Ekskluzive: Vjosa Emini me një baladë (VIDEO)

Ekskluzive: Vjosa Emini me një baladë (VIDEO)

Këngëtarja Vjosa Emini ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM. Ajo shpalosi planet për të ardhmen, shkruan arbresh.info. Vjosa ekskluzivisht për emis ...
Edhe një këngë e njohur u bë remake (VIDEO)

Edhe një këngë e njohur u bë remake (VIDEO)

Këngët remake janë në modë. Përveç këngëve: Simpatia, Hatixhe e Rakia edhe dikush tjetër ripërpunoi një këngë të njohur. Bëhet fjalë për ‘Kush n ...
Faraoni G: Ja pse klipet e mia janë të nxehta (VIDEO)

Faraoni G: Ja pse klipet e mia janë të nxehta (VIDEO)

Artisti Faraoni G njihet për tekstet e tij thumbuese. Krahas teksteve ai edhe videoklipet i ka të veçanta, shkruan arbresh.info. Videoklipi i ti ...
Kjo vajzë ‘çmendet’ pas Noizyt, ja si kërcen në koncertin e tij (VIDEO)

Kjo vajzë ‘çmendet’ pas Noizyt, ja si kërcen në koncertin e tij (VIDEO)

Noizy këtë verë ishte aktiv në koncerte. Një të tillë e mbajti edhe në Prishtinë, shkruan arbresh.info. Reperi nga Durrësi elektrizoi publikun k ...
Motrat Emini së shpejti me një befasi të këndshme (VIDEO)

Motrat Emini së shpejti me një befasi të këndshme (VIDEO)

Motrat Emini ishin të ftuarat e radhës në n’ZOOM. Adelina dhe Vjosa Emini folën për projektet e tyre të reja, shkruan arbresh.info. Mes tjerash ...
Për kë e pi një gotë Ledri? (VIDEO)

Për kë e pi një gotë Ledri? (VIDEO)

Ledri në Prishtinë mban shpesh koncerte. Në një nga mbrëmjet që mbajti ai argëtoi publikun prishtinas, shkruan arbresh.info. Gjestet e tij në ko ...
Kjo është e dashura bukuroshe e ‘Bambit’ (FOTO/VIDEO)

Kjo është e dashura bukuroshe e ‘Bambit’ (FOTO/VIDEO)

Aktori Neshat Krasniqi është mjaft i përfolur. Në krye të portaleve është për shkak të rolit të tij në serialin ‘O sa mirë’, shkruan arbresh.info. ...
Dafina Dauti: Të jesh vet nënë, vet babë… (VIDEO)

Dafina Dauti: Të jesh vet nënë, vet babë… (VIDEO)

Këngëtarja Dafina Dauti rrëfeu disa gjëra private në n’ZOOM. Ajo është një nënë beqare që rrit vajzën e vetme, shkruan arbresh.info. Dafina për ...
Ja çka thotë Kida për shkollimin e saj (VIDEO)

Ja çka thotë Kida për shkollimin e saj (VIDEO)

Kida për momentin është këngëtarja më aktive në skenë. Ajo është e re në moshë dhe po përpiqet që të arrij në karrierë, shkruan arbresh.info. Kë ...
Fotografi të rralla të Kosovës në vitin 1930 (Foto)

Fotografi të rralla të Kosovës në vitin 1930 (Foto)

Këto fotografi të rralla janë realizuar nga studieusi amerikan Blanche Payne në vitin 1930, transmeton Shekulli shënimin e fmimages.net. Ai kishte ...
1 2 10 / 14 POSTS