E pabesueshme çka ndodhi në studion e emisionit n’ZOOM (VIDEO)

E pabesueshme çka ndodhi në studion e emisionit n’ZOOM (VIDEO)

Në emisionin n’ZOOM të ftuar ishin Noli dhe Ariani. Dyshja janë artista të efekteve speciale, shkruan arbresh.info. Gjatë programit mysafirët dë ...
Ja çka mund të ndiqni këtë javë në n’ZOOM (VIDEO)

Ja çka mund të ndiqni këtë javë në n’ZOOM (VIDEO)

Emisioni n’ZOOM vjen tek ju edhe këtë të premte. Këtë javë mund të ndiqni shumë ekskluzivitete të zbuluara nga artistët, shkruan arbresh.info. P ...
Nesër shpallën rezultatet për studentët e pranuar në konvikte për vitin 2017/2018

Nesër shpallën rezultatet për studentët e pranuar në konvikte për vitin 2017/2018

Qendra e Studentëve e UP-së “Hasan Prishtina” në Prishtinë ka shpallur rezultatet për pranimin e studentëve në konvikte për vitin akademik 2017/2018, ...
47 vjeçare por Naomi mahnit me pamjen (Foto)

47 vjeçare por Naomi mahnit me pamjen (Foto)

Nuk ka si të mos jetë e pranishme në ngjarje të modës në botë, derisa është një nga supermodelet më të njohura. Bëhet fjalë për Naomi Campbell, e c ...
Receta për ëmbëlsirë të shijshme me mollë: Përgatitje e shpejtë dhe e thjeshtë

Receta për ëmbëlsirë të shijshme me mollë: Përgatitje e shpejtë dhe e thjeshtë

Kur ta përgatitni, jini të sigurt që e gjithë shtëpia do të marrë aromë fantastike. Nevojiten: 4 vezë, 1 filxhan e gjysmë sheqer (masa është ...
Dua Lipa e mrekullueshme në fushatën e re reklamuese të Patrizia Pepe (Video)

Dua Lipa e mrekullueshme në fushatën e re reklamuese të Patrizia Pepe (Video)

Dua Lipa ka publikuar videon nga fushata e saj e fundit reklamuese. Dihet se Dua është fytyrë e brendit Patrizia Pepe. Në këtë video bukuros ...
Thaçi: Marrëveshja me Serbinë, jetike për integrimet e Kosovës

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë, jetike për integrimet e Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ndodhet këto ditë në Nju Jork, ku po zhvillon punimet Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara. Mbrëmë pre ...
7 / 7 POSTS