Vali e befason me një dhuratë Adelina Ismailin (Foto)

Adelina Ismaili po shijon jetën e së qeni nënë. Këngëtarja shqiptare ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor apo të ketë mbajtur koncert. ...
Gjilani inauguron çerdhen më të madhe në rajon, kosto afro 400 mijë euro

Gjilani inauguron çerdhen më të madhe në rajon, kosto afro 400 mijë euro

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri dhe drejtori i USAID-it në Kosovë, James Hope, me bashkëpunëtorët e tyre kanë inauguruar objektin e ri të ...
Presidenti Thaçi takon homologun e tij Donald Trump

Presidenti Thaçi takon homologun e tij Donald Trump

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka takuar presidentin e Amerikës, Donald Trump. Thaçi përmes një postimi në Facebook ka shkruar se Trump na rikon ...

Ndahen komisionet e Kuvendit

Në mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit është vendosur për ndarjen e Komisioneve Parlamentare. Lajmi.net merr vesh se Lëvizja Vetëvendosje do të kryeso ...
Haradinaj takohet me ambasadorët e vendeve të Bashkimit Evropian

Haradinaj takohet me ambasadorët e vendeve të Bashkimit Evropian

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar ambasadorët e vendeve të Bashkimit Evropian të akredituar në Kosovë. Në fillim të takimit, Harad ...
5 / 5 POSTS