1 2 10 / 13 POSTS
10 vite më parë Xhensila u duk kështu (VIDEO)

10 vite më parë Xhensila u duk kështu (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj është një nga fytyrat publike që ka bërë shumë ndërhyrje. Ani pse e mohon një gjë të tillë gazetarëve nuk mund t’iu ikin detajet, ...
Kjo është energjia e vërtetë e Ledrit (VIDEO)

Kjo është energjia e vërtetë e Ledrit (VIDEO)

Reperi Ledri është shumë i pëlqyer nga femrat. Ai teksa mbajti koncert verës në Prishtinë elektrizoi publikun, shkruan arbresh.info. Këngëtari a ...
Ekskluzive: Filmi ‘Shok’ me pjesë të dytë (VIDEO)

Ekskluzive: Filmi ‘Shok’ me pjesë të dytë (VIDEO)

Filmi ‘Shok’ pa dyshim që ka lënë gjurmë në kinematografinë shqiptare. Ky film që flet për luftën e 1999 ishte nominuar në kategorinë e filmit të m ...
Sabri Fejzullahu befason çiftin, e bën nusen të qaj (Video)

Sabri Fejzullahu befason çiftin, e bën nusen të qaj (Video)

Këngëtari Sabri Fejzullahu javën që shkoi mbushi plot 70 vite. Ai ende është i fortë dhe kohë pas kohe freskon adhuruesit e tij me krijime të reja ...
Lady Gaga anulon turneun edhe në Evropë

Lady Gaga anulon turneun edhe në Evropë

Duket se gjendja shëndetësore e Lady Gaga është vërtetë serioze. Pas anulimit të koncertit në Rio të Brazilit, këngëtarja ka shtyrë dhe turin në Evrop ...
Dua Lipa arrin 3 milionë ndjekës në Instagram (Foto)

Dua Lipa arrin 3 milionë ndjekës në Instagram (Foto)

Dua Lipa nuk ka të ndalur me suksese. Bukuroshja nga Prishtina për një kohë të shkurtër ka arritur të bëhet e famshme në SHBA. Ajo mbetet një ng ...
Majk thotë se po jeton ëndrrën, as vet nuk i beson suksesit (Foto)

Majk thotë se po jeton ëndrrën, as vet nuk i beson suksesit (Foto)

Reperi i Babastars, Majk, duket se shumë po shijon suksesin. Ylli i labelit më të njohur shqiptar të hip hopit po shijon secilin moment të suksesit ...
HRW bën thirrje për sanksione kundër ushtrisë së Mianmarit

HRW bën thirrje për sanksione kundër ushtrisë së Mianmarit

Organizata për të drejtat e njeriut Human Rights Watch u bëri thirrje udhëheqësve botërorë që të vendosin sanksione mbi ushtrinë e Mianmarit, e cila a ...
Haki Misini i grupit MAK nderohet post-mortem me çmimin për vepër jetësore në ZhurmaVMA13 (Video)

Haki Misini i grupit MAK nderohet post-mortem me çmimin për vepër jetësore në ZhurmaVMA13 (Video)

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të spektaklit 'Zhurma Video Music Awards'. Pak ditë para 2 tetorit, dita kur edhe zy ...
Pas fyerjeve, Haradinaj i thërret gazetarët në takim (Foto)

Pas fyerjeve, Haradinaj i thërret gazetarët në takim (Foto)

Pas përplasjes verbale që pati me një nga gazetaret për shkak të një pyetjeje që ajo bëri rreth çështjes së Demarkacionit, Kryeministri i vendit, Ramu ...
1 2 10 / 13 POSTS