Ky është 16-vjeçari i vrarë sot në Prishtinë (Foto)

Ky është 16-vjeçari i vrarë sot në Prishtinë (Foto)

16 vjecari i cili është vrarë sot në Prishtinë është Aulon Zeka. Trupi i pajetë i tij është dërguar në Institution e Mjekësisë Ligjore për obduksi ...
Kjo është këngëtarja që financohet vet për projektet e saj (VIDEO)

Kjo është këngëtarja që financohet vet për projektet e saj (VIDEO)

Vesa Smolica është një këngëtare e cila është aktive me projekte të reja. Ajo ishte e ftuar në n’ZOOM për të folur rreth karrierës së saj, shkruan ...
Njihuni me artistin e parë shqiptar që ka punuar me Jennifer Aniston (VIDEO)

Njihuni me artistin e parë shqiptar që ka punuar me Jennifer Aniston (VIDEO)

Aktorja e njohur Jennifer Aniston është e njohur për rolet e saj profesionale. Por, a e keni ditur që një nga bashkëpunëtorët e tij ishte edhe një ...
Një lidhje të re nga Dafina Dauti? Ja çka thotë këngëtarja (VIDEO)

Një lidhje të re nga Dafina Dauti? Ja çka thotë këngëtarja (VIDEO)

Dafina Dauti njihet për zërin e saj melankolik. Pas disa baladave që ka sjell këngëtarja këtë vit ishte aktive edhe në dasma, shkruan arbresh.info. ...
Ekskluzive: Mc Kresha dhe Lyrical Son së shpejti me album të ri (VIDEO)

Ekskluzive: Mc Kresha dhe Lyrical Son së shpejti me album të ri (VIDEO)

Reperi MC Kresha së shpejti pritet të publikoj një album. Këtë e ka zbuluar vet ai në një intervistë për emisionin n’ZOOM, shkruan arbresh.info. ...
Kjo ishte atmosfera kur Bimbimma promovoi albumin (VIDEO)

Kjo ishte atmosfera kur Bimbimma promovoi albumin (VIDEO)

Reperi BimBimma ka promovuar albumin. Ai mban emrin ‘BIMA’ dhe ka gjithsej 19 këngë, shkruan arbresh.info. Stafi i emisionit n’ZOOM ishte i pran ...
Ekskluzive: Grupi NR po rikthehet (VIDEO)

Ekskluzive: Grupi NR po rikthehet (VIDEO)

Në promovimin e albumit të BimBimmës ishte edhe Ergeni. Ai zbuloi diçka të pathënë më parë, përcjell arbresh.info. Ergeni në pyetjen nga n’ZOOM ...
Edita Sopjani në prag të 20 vjetorit (VIDEO)

Edita Sopjani në prag të 20 vjetorit (VIDEO)

Këngëtarja Edita Sopjani ndau me shikuesit shumë gjëra nga jeta e saj. Ajo është në prag të 20 vjetorit të karrierës, shkruan arbresh.info. n’ZO ...
Ky është këngëtari që duhet t’i ‘frikësohet’ estrada, po futet fuqishëm në skenë (VIDEO)

Ky është këngëtari që duhet t’i ‘frikësohet’ estrada, po futet fuqishëm në skenë (VIDEO)

Granit Miftari është një artist i cili kohëve të fundit është aktiv me projekte të reja. Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM për të promovuar këng ...
9 / 9 POSTS