1 2 10 / 14 POSTS
Zbulohet: Big Mama do ta prezantojë ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Foto-Video)

Zbulohet: Big Mama do ta prezantojë ‘Zhurma Video Music Awards 13’ (Foto-Video)

Kanë kaluar pak ditë nga shpallja e datës për mbrëmjen e ndarjes së çmimeve të 'Zhurma Video Music Awards 13'. Ndërkohë, kurioziteti për ZhurmaVMA ...
Kryeministri Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë (Video)

Kryeministri Haradinaj ofendon gazetarët, i quan të pashkollë (Video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur pas vizitës në Ministrinë e Infrastruktur ...
Vdekjet e dyshimta në QKUK, Ismaili: Do të hetohen në nivelin më të lartë

Vdekjet e dyshimta në QKUK, Ismaili: Do të hetohen në nivelin më të lartë

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka njoftuar opinionin rreth vdekjeve të dyshimta që kanë ndodhur në QKUK, ku ka theksuar se Ministria e Shëndet ...
Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

Ekuipazhi ruso-amerikan arriti në Stacionin Ndërkombëtar të Gjithësisë

Një raketë kozmike e Rusisë me dy astronautë amerikanë dhe një rus, që janë lansuar nga baza në Bajkonur të Kazakistanit, sot ka arritur në Stacionin ...
Zot, të lutem, më bëj televizor!

Zot, të lutem, më bëj televizor!

Nxënësve në një shkollë fillore iu kërkua të shkruanin një ese për atë që ata do të dëshironin që Zoti të bënte për ta. Në fund të ditës, ndërsa vlerë ...
Cristiano Ronaldo shënon supergol në stërvitje (Video)

Cristiano Ronaldo shënon supergol në stërvitje (Video)

Real Madridi fillon mbrojtjen e titullit në Ligë të Kampionëve me ndeshjen në shtëpi ndaj Apoel Nicosias mbrëmjen e së mërkurës. ‘Los Blancos’ janë ...
Kadare flet për të shkuarën që mban peng Shqipërinë

Kadare flet për të shkuarën që mban peng Shqipërinë

Shkrimtari i njohur, Ismail Kadare, ka folur për të kaluarën që sipas tij e mbanë peng Shqipërinë. Intervista me shkrimtarin vjen në një kohë kur o ...
Jennifer Lopez shkëlqen pranë të dashurit dhe veturës luksoze (Foto)

Jennifer Lopez shkëlqen pranë të dashurit dhe veturës luksoze (Foto)

Jennifer Lopez është një adhuruese e madhe e dizajnerit Tom Ford. Ajo u prit nga një numër mediesh teksa po arrinte në vizitë te dizajneri Tom Ford ...
QKUK pezullon operacionet

QKUK pezullon operacionet

Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka njoftuar se është duke u zhvilluar normalisht puna në sallat e operacionit në Klinikën e Gjinekologjisë me Ob ...
Amerika nuk mbështet version tjetër të Demarkacionit

Amerika nuk mbështet version tjetër të Demarkacionit

Zyrtarë të Ambasadës Amerikane në Prishtinë kanë deklaruar për gazetën 'Zëri' se e mbështesin Marrëveshjen për Demarkimin e Kufirit të arritur mes Qev ...
1 2 10 / 14 POSTS