DJ PM flet për pagesën që merr nëpër diskoteka (Video)

DJ PM flet për pagesën që merr nëpër diskoteka (Video)

Pajtim Krasniqi është i njohur si DJ PM. Ai argëton publikun me muzikë në clube të ndryshme të Kosovës, shkruan zico tv n’ZOOM ka intervistuar k ...
Ekskluzive: ‘Sasa’ flet për lidhjen e re (Video)

Ekskluzive: ‘Sasa’ flet për lidhjen e re (Video)

Aktorja Adriana Matoshi përpos për profesionin e saj flitet edhe për jetën private. ‘Sasa’ e serialit vendor komik ‘O sa mirë’ ishte e ftuara e rad ...
Ja çka bëri Ledri Vula midis koncertit në Prishtinë (Video)

Ja çka bëri Ledri Vula midis koncertit në Prishtinë (Video)

Reperi Ledri padyshim që është një ndër artistët më të pëlqyer në vend. Ai edhe këtë verë ishte i pranishëm në koncerte ku ka argëtuar publikun ku ...
Aksident me fatalitet në Mitrovicë, vdes një 37 vjeçar

Aksident me fatalitet në Mitrovicë, vdes një 37 vjeçar

Një aksident me pasoja fatale ka ndodhur sot në mëngjes në rrugën rajonale Mitrovice-Skenderaj, pasi që drejtuesi i automjetit kishte dalë jashtë rrug ...
HRW: OKB të kompensojë minoritetet në Kosovë që u helmuan me mbetje plumbi

HRW: OKB të kompensojë minoritetet në Kosovë që u helmuan me mbetje plumbi

Organizata për të drejtat e njeriut 'Human Rights Watch' u ka bërë thirrje Kombeve të Bashkuara, që të kompensojnë komunitetin rom dhe minoritetet tje ...
Pesë viktima nga tërmeti në Meksikë

Pesë viktima nga tërmeti në Meksikë

Zyrtarët meksikanë kanë thënë se së paku pesë persona kanë humbur jetën në një tërmet të fuqishëm që ka goditur vendin, ditën e djeshme. Tërmeti me ...
Hungaria mohon kalimin ilegal të kufirit nga kosovarët

Hungaria mohon kalimin ilegal të kufirit nga kosovarët

Zyrtarë të Ambasadës së Hungarisë në Kosovë kanë thënë se nuk kanë evidentuar së fundmi raste të kalimit ilegal të kufirit në shtetin e tyre nga kosov ...
7 / 7 POSTS