Presidenti Meta i shqetësuar për jetën e Ballistit në Serbi, thërret në takim ambasadoren kroate

Presidenti Meta i shqetësuar për jetën e Ballistit në Serbi, thërret në takim ambasadoren kroate

Një ditë pasi Gjykata e Lartë kroate i hapi rrugën ekstradimit të Ismail Morinës në Serbi, Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka thirrur në takim ambas ...
62 vjeçari shkon për të blerë dru, goditet për vdekje nga kamioni (Foto)

62 vjeçari shkon për të blerë dru, goditet për vdekje nga kamioni (Foto)

Një 62 vjeçar ka humbur jetën pasi që është goditur nga një kamion që po shiste dru në rrugën 'Bajram Bahtiri' në Prishtinë. Vdekjen e tij e ka kon ...
Dëmtohen ndërtesa e Qeverisë dhe ajo e Ministrisë së Kulturës

Dëmtohen ndërtesa e Qeverisë dhe ajo e Ministrisë së Kulturës

Policia e Kosovës, në raportin e saj 24 orësh, ka treguar se gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur dy raste të dëmtimit të objekteve qeveritare. Në r ...
Albëria provokon me gjoksin e saj (Video)

Albëria provokon me gjoksin e saj (Video)

Pavarësisht moshës që ka, ajo vazhdon të mbajë linjat në formë. Është kjo këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj e cila pavarësisht pse nuk ka sje ...

Publikohen pamjet kur Noizy ‘gjakos’ një person (Video)

Reperi Noizy ditë më parë tronditi rrjetin, teksa u bë pjesë e një videoje trishtuese, nga xhirimet e filmit ‘Blind’. Reperi do të jetë pjesë e xhi ...
E kritikojnë për celulit, Kim del krejt cullak (Foto +16)

E kritikojnë për celulit, Kim del krejt cullak (Foto +16)

Kim Kardashian është ndër femrat më të bukura e më seksi në botë. Por pavarësisht kësaj edhe Kim shpesh herë është kritikuar nga fansat e saj. Kim ...
Emiri është nip i shqiptarëve (Foto)

Emiri është nip i shqiptarëve (Foto)

Aktorin e njohur turk Kaan Urgancioglu, e njohim si 'Emiri' nga seriali 'Kara Sevda'. Aty shfaqet si një personazh negativ ose thënë më qartë iniciue ...
Mikullovci: PAN-i akoma s’ka kërkuar seancë

Mikullovci: PAN-i akoma s’ka kërkuar seancë

Koalicioni ‘PAN’ ende nuk e ka njoftuar administratën e Kuvendit të Kosovës se janë të gatshëm për mbajtjen e seancës konstituive. Kryesuesi i Kuvendi ...
Kosova humbi, takimi Maqedonia – Shqipëria 1:1

Kosova humbi, takimi Maqedonia – Shqipëria 1:1

Në ndeshjen e Grupit I të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2018, kombëtarja e futbollit e Kosovës mbrëmë pësoi disfatë kundër Finlandës me rezult ...
Nisin ikjet e para nga Kosova (Video)

Nisin ikjet e para nga Kosova (Video)

Stacioni i Autobusëve në Prishtinë kishte më shumë njerëz se sa ditëve tjera. Dhjetëra qytetarë kanë marr rrugë drejt Serbisë duke pasur për synim ven ...
10 / 10 POSTS