1 40 41 42415 / 415 POSTS

Rrah babanë dhe vëllain, policia arreston një person në Gjilan

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjilan, i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait dhe vëllait të tij. 'Është arrestuar i dyshua ...
E urreni në serial, por jo në jetën e saj reale (Foto)

E urreni në serial, por jo në jetën e saj reale (Foto)

'Zejnepi' nga seriali 'Kara Sevda', ka njërin ndër rolet kryesore. Ajo është një personazh i gjendur mes dashurisë së gabuar dhe familjes. Në seria ...

Trajkoviq kundër Daçiqit, ‘ndarja e Kosovës sjell destabilitet’

Projekti për ndarje të Kosovës është zgjidhje jokreative dhe tregues se në Qeverinë e Serbisë ka pleq me zgjidhje të vjetruara, thotë Rada Trajkoviq. ...

Kurti: Ndërkombëtarët nuk e kundërshtojnë qeverisjen e VV-së

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është regjistruar sot si deputet për legjislaturën e re. Në një prononcim për gaz ...

Gjendje e jashtëzakonshme në trafik, 17 të vdekur për një muaj

Aksidentet e shumta me fatalitet kanë krijuar një gjendje të jashtëzakonshme në komunikacionin rrugor, thonë autoritetet e rendit. Vetëm gjatë muaj ...
1 40 41 42415 / 415 POSTS