1 2 3 4 5 42 30 / 415 POSTS
Gold AG krenar që bllokoi rrugët e Prishtinës për xhirimet e klipit (Foto)

Gold AG krenar që bllokoi rrugët e Prishtinës për xhirimet e klipit (Foto)

Gold AG është shprehur shumë krenar që ka bllokuar rrugët e Prishtinës. Reperi po xhiron klipin e ri që publikohet shumë shpejt. 'Omëlsina' titu ...

AAK prezanton gjashtë kandidatë për kryetarë të komunave

Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj, ka prezantuar kandidatët për kryetar të gjashtë komunave për zgjedhjet lokale, që do të mbahen me 22 tetor. Në ko ...

Janjiç: Amerikanët me rol ‘Operativ’ në bisedimet Kosovë – Serbi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe ai serb Aleksandar Vuciç do të takohen të enjten në selinë e Bashkimit Evropian në Bruksel nën patronazhin e Për ...

Pamje nga festa e Medës që mbledhi politikanë e këngëtarë në një vend (Video)

Mbrëmja e kaluar ishte një festë e rëndësishme në familjen e këngëtarit Mehdin Përgjeqaj! Këngëtari Meda dhe gruaja e tij Lulja mbrëmë festuan syne ...
Zyrtare: Ky është goli më i mirë i sezonit në Ligën e Kampionëve (Video)

Zyrtare: Ky është goli më i mirë i sezonit në Ligën e Kampionëve (Video)

UEFA tashmë ka zgjedhur golin më të mirë të sezonit të kaluar në Ligën e Kampionëve Goli më i bukur është zgjedhur shënimi i sulmuesit të Juventusi ...

6 shenjat alarmuese që tregojnë se niveli i sheqerit në gjak është shumë i lartë

Niveli i lartë i glukozës në gjak ose ndryshe e njohur si glicemia ndodh kur trupi ynë nuk arrin të përpunojë ashtu si duhet glukozën. Kjo gjendje ...
Ja si duket jahti ku u organizua festa e beqarisë së Xhensila Myrtezajt (Foto)

Ja si duket jahti ku u organizua festa e beqarisë së Xhensila Myrtezajt (Foto)

E gjitha mund të konsiderohet një ëndërr e ëmbël. Surpriza e mikeshave për nusen e ardhshme ishte menduar me shumë hollësi deri në detaje. Duke fil ...

Kosovë: Po verifikohet gjendja lidhur me serbin e arrestuar

Zëdhënësja e Gjykatës Themelore në Prizren, Afërdita Kicaj, tha se po verifikohet gjendja lidhur me një qytetar serb, i arrestuar nën dyshimet se ka k ...
Detaje tronditëse rreth vrasjes së aktorit të njohur turk, ja video pak çaste para vrasjes (Video)

Detaje tronditëse rreth vrasjes së aktorit të njohur turk, ja video pak çaste para vrasjes (Video)

Detaje tronditëse publikohen lidhur me aktorin, modelin dhe prezantuesin e njohur turk Vatan Sasmaz, i cili u vra mbrëmjen e djeshme në një prej hotel ...

Sallatë me mish toni si racion veror

Ju propozojmë mënyrën në të cilën mund të kombinoni shumë mirë makaronat dhe peshkun nga konserva. Përbërësit: 200 g makarona (integral), një ...
1 2 3 4 5 42 30 / 415 POSTS